Jarné zlavy na markízy STOBAG Markízy STOBAG Markízy STOBAG Markízy STOBAG Markízy STOBAG Markízy STOBAG

Výsuvné markízy

Výsuvné markízy sú veľmi moderné a populárne vonkajšie zatienenie. Možno s nimi dobre zatieniť väčšie plochy terás, balkónov, výkladov obchodov a podobne. Vďaka vyspelému dizajnovému prevedení pôsobí aj ako architektonický prvok. Vyberať môžete z niekoľkých nasledujúcich typov, pričom každý má svoje bližšie určenia. Výber z viac ako 200 vzorov a farieb tkaniny Vám zabezpečí dokonalé zladenie s okolitým vizuálnym štýlom budovy. Ovládanie je buď ručné - kľukou alebo elektropohonom. K zvýšeniu komfortu elektropohonu potom možno dovybaviť riadiacou jednotkou a napojiť ju na poveternostné, dažďová a slnečné čidlá.

 

Výsuvné markízy dodáváme v týchto prevedeniach:

 

Výsuvné markízy AZUR  

Výsuvné markízy AZUR

Výsuvné markízy AZUR sú slnečné clony s dokonalým konštrukčným riešením. Základným prvkom konštrukcie je oceľový nosný profil, pomocou ktorého sú clony kompletne zostavené a nastavené na montáž. Výsuvné markízy typu AZUR sú najjednoduchším typom markíz.
     
Výsuvné markízy IDEAL  

Výsuvné markízy IDEAL

Výsuvné markízy IDEAL sú určené pre zatienenie veľkých plôch. Uplatnenie nájdu predovšetkým na terasách, balkónoch, prípadne ako slnečné clony objektov či už sú privátna alebo komerčné. Stiahnuté markízy chránia pred okolitými nečistotami integrovaná strieška.

     
Výsuvné markízy SELEKT  

Výsuvné markízy SELECT

Výsuvná markíza SELECT je univerzálny typ slnečného tienenia pre terasy, záhradné posedenie, reštauračné priestory, atď Nosný trojhranný hliníkový profil zaisťuje dokonalú stabilitu, vynikajúcu funkčnosť a pôsobí nenápadne, čím je esteticky veľmi pekný.

     
Výsuvné markízy JUMBO  

 

Výsuvné markízy JUMBO

Výsuvná markíza JUMBO patrí do kategórie veľkoplošných tieniacich clôn. Teleskopická ramená môžu byť vysunutá do veľkej šírky a bezpečne zaistí výborné napnutie látky, pričom sú stále veľmi stabilný. Vysoká bezpečnosť je navyše zabezpečená aj tým, že pri poruche ramená nevystřelují, ale pomaly a plynule zachádzajú.

     

Dopyt

V prípade, že nechcete strácať čas! Vyplňte len telefónny kontakt a my sa s Vami automaticky spojíme cez telefón, pre spresnenie Vášho dopytu.

Informácie o zákazníkovi
Nutné vyplniť
*
Nutné vyplniť
*
Nutné vyplniť
*
Nutné vyplniť
*

Maximálna veľkosť prílohy je 2MB

Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním os. údajů dle zákona Zákon č. 101/2000 Sb.

 

Akcie a novinky

50. výročie markíz STOBAG

50. výročie markíz STOBAG

V roku 1964 vznikla v starom vínnom sklepe Gattikon vo Švajčiarsku rodinná firma menom Ernst Gremaud. Z čoho vychádza názov Storen Bau Gattikon - STOBAG

24.marec 2014 viac >
Inovácie tienenia STOBAG

Inovácie tienenia STOBAG

Novinky v oblasti tienenia od švajčiarskeho výrobca STOBAG - Pergola MELANO, projekt I.S.L.A, kazetová markíza PURABOX a zvislá clona MUALTO

24.marec 2014 viac >
Akciové markízy a pregoly

Akciové markízy a pregoly

Ku každému nákupu markízy alebo pergoly s rádiovým pohonom dostanete diaľkový ovládač SOMFY PATIO RTS v hodnote 55€ úplne ZADARMO.

24.marec 2014 viac >