Teleskopické tienenie markízou MESABOX

Tienenie do poveternostných podmienok?

Nepáčia sa vám kĺbové ramená markíz? Presne pre tento dôvod bol vyvinutý typ, ktorý má ramená teleskopické. Vrátane elegantného vzhľadu, dodávajú ramená väčšiu pevnosť a markízu tak neprekvapí ani silný vietor.

Teleskopické tienenie STOBAG MESABOX je technologicky výnimočný produkt, kde napínací mechanizmus tvoria teleskopické ramená (ide o patent spoločnosti STOBAG). Ramená majú veľkú silu  a zaručujú tak dokonalé vypnutie látky a veľkú odolnosť voči vetru. Inštalácia tienenia je možná na stenu  alebo do stropu. Technologické prevedenie tohto systému odoláva vetru do 39 km/hod a pri nastavení sklonu väčšieho ako 15° vás ochráni pred ľahkým dažďom.

Naša spoločnosť SUNSYSTEM je najväčším partnerom špičkovej Švajčiarskej tieniacej techniky Stobag pre Českú, Slovenskú a Rakúsku republiku.

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt

Popis produktu

ZÁKLADNÉ LÁTKY MARKÍZY

Poťah týchto markíz je tvorený akrylovou látkou od rakúskeho výrobcu SATTLER, ktorý sa radí medzi svetovú jednotku v tkaninách pre exteriérové markízy. Vyberať môžete zo základnej kolekcie “Uni”, ktorá je bez príplatku. Veľmi zaujímavé a v posledných rokoch populárne sú látky z kolekcie “Brilliant”. V ponuke sú i špeciálne látky so zníženou horľavosťou “Fire”, ktoré sa hodia pre reštaurácie, kaviarne alebo iné komerčné podniky.

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcia markízy je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním tej najvyššej kvality znaškou IGP. Základné farby z kolekcie “Classic colours”obsahujú 16 farieb - lesklých i matných. Za príplatok môžete vyberať z kolekcie “Trend alebo Rainbow”. Samozrejmosťou je možnosť výberu akejkoľvek farby dľa vzorkovníka RAL.

ROZMERY MARKÍZY

Maximálny rozmer tejto kazetovej markízy je 7.000 x 4.000 mm. Ovládanie je štandardne  zabezpečené pohonom SOMFY WT (impulzné ovládanie  pomocou tlačítka na stene). Samozrejmosťou je možnosť použitia rádiových pohonov SOMFY RTS na diaľkový ovládač alebo dnes veľmi populárna rada pohonov SOMFY IO so spätnou väzbou. Tieto pohony treba ovládať pomocou ovládača, smartphonu, tabletu alebo počítača.

PRÍSLUŠENSTVO K MARKÍZE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je umiestnené nad kastlíkom v spodnej časti markízy. Osvetlenie sa dodáva buď biele alebo RGB (farebné). Ďalej je potom možné markízu doplniť ohrievačom, ktorý sa inštaluje na stenu pod markízu.

ÚDRŽBA MARKÍZY

Táto varianta kazetových markíz je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Konštrukciu a látku doporučujeme raz za čas očistiť čistou vodou, prípadne jemnou saponátovou vodou.

Výhody markíz Mesabox

 • najdokonalejšia a najodolnejšia markíza vôbec
 • kvalitný výrobok "Made in Swiss" s 5 ročnou zárukou
 • 16 farieb konštrukcie bez príplatku
 • kolekcia STOBAG s viac než 300 látkami
 • patentovaný systém teleskopických ramien STOBAG
 • dokonalé ukrytie látky v ochrannom boxe predlžuje živostnosť

Orientačná cena

Typ produktu Teleskopická kazetová markíza MESABOX
Šírka 4000 mm
Hĺbka 3000 mm
Farba Classic colours
Cena Na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informácie

 • Efektívne stienenie
 • Ochrana pred slnkom
 • Minimálny rozmer (šírka x výsuv): 3500 x 2500 mm
 • Maximálny rozmer (šírka x výsuv): 7000 x 4000 mm

K STIAHNUTIU

Kazetová markíza MESABOX - Predstavenie produktu (PDF, 1.1MB) Kazetová markíza MESABOX - technický list (PDF, 990.6KB) MESABOX - Objednávkový formulár (PDF, 332.5KB) STOBAG - Kolekcia farieb konštrukcie (PDF, 6.7MB)

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ