Najlacnejšie vonkajšie žalúzie E-50

Hľadáte dostupné tienenie okien?

Vonkajšie lamelové žalúzie E-50 sa vyznačujú lamelou v tvare písmena C o šírke 50 mm a je určená pre tienenie menších presklených plôch. Lamely sú vedené v lankách, ktoré fixujú žalúzie v správnej polohe. Vonkajšie lamelové žalúzie E-50 H sú ekonomicky výhodnejšou variantov typu E-50. Väčším horným profilom je dosiahnutá vyššia úspora peňazí, ale za nižšiu cenu zmenšia i svetlé výšky okna.

Lamelové žalúzie ide ovládať ručne pomocou šnúry popr. kľuky alebo pomocou elektromotora. Z pestrej ponuky farieb si vyberte práve tú lamelu, ktorá najviac pristane vášmu domu. Vonkajšie žalúzie sú elegantným a vysoko funkčným prvkom tieniacej techniky, ktorý dokáže zatieniť až 85% slnečného žiarenia a tým tak zabrániť prehrievaniu interiéru.

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt

Popis produktu

ZÁKLADNÉ FARBY LAMIEL ŽALÚZIÍ

Lamely vonkajších žalúzií dodávame v desiatich základných farbách bez príplatku. Môžete vyberať z bielej 010 (RAL9003 - hladká), striebornej 140H (RAL9006 - hladká), antracitovej 716 (RAL7016 - hladká), šedej 907 (RAL9007 - hladká), bronzovej 908 (SW203G - hladká). Ďalšie farby lamiel sú za príplatok s predĺženým termínom dodania.

ROZMERY VONKAJŠÍ ŽALÚZIÍ

Maximálny rozmer vonkajšej žalúzie ovládanej pohonom je š. 3500 x v. 4000 mm (maximálna plocha 14 m2) alebo maximálny rozmer vonkajšej žalúzie ovládanej kľukou je š. 3500 x v. 4000 mm (maximálna plocha 9 m2) ). Minimálna šírka žalúzie na motor je 600 mm a na kľuku 400 mm.

TYPY KRYCÍCH PLECHOV PRE ŽALÚZIE

Krycie plechy, ktoré dodávame k našim vonkajším žalúziám, sú vyrobené z hliníka. Ich povrchová úprava môže byť nielen elox, ale na prianie zákazníka ich môžeme nalakovať ľubovoľnou farbou podľa RAL v našej vlastnej práškovej lakovni. Dĺžka plechov je maximálne 4 m v jednom kuse. Hrúbka plechov je 1,5 alebo 2 mm. Ponúkame rôzne typy krycích plechov pre ľahšiu montáž.

TYPY DRŽIAKOV HORNÉHO PROFILU ŽALÚZIE

Pre ľahkú inštaláciu vonkajších žalúzií dodávame rôzne druhy držiakov horného profilu – univerzálny (na strop či na stenu), špeciálny pre montáž na stenu s nástavcom, pre montáž na strop vrátane krycieho plechu, držiaky do stiesnených priestorov a veľa ďalších. V spolupráci s výrobcom sme schopní vyhotoviť akýkoľvek držiak na základe vašich požiadaviek.

Výhody žalúzií E-50

 • vhodná pre tienenie menších plôch
 • plynulá regulácia svetla
 • zachetenie slnečných lúčov
 • zabraňuje prehrievaniu interiéru
 • zvyšuje bezpečnosť domu

Orientačná cena

Typ produktu Vonkajšie žalúzie E-50
Šírka 1000 mm
Hĺbka 1000 mm
Farba RAL 7016
Ovládanie Rádiovým pohonom SOMFY
Cena Na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informácie

 • Možnosť elektrického ovládanie
 • Široká škala farebného prevedenie
 • Efektívne stienenie
 • Cenovo dostupné
 • Ochrana pred slnkom
 • Minimální rozměr (šířka x výška): 600 x 500 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výška): 3500 x 4000 mm

K STIAHNUTIU

Vonkajšie žalúzie E-50 - predstavenie produktu (PDF, 780.9KB) Vonkajšie žalúzie E-50 - technický list (PDF, 1.7MB) ISO kastlík - technický list (PDF, 563.6KB)

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ