Najpredávanejšie screenové rolety ZIPSCREEN

Moderné tienenie domova?

Screenové rolety ZIPSCREEN sú látkové vonkajšie rolety vedené v špeciálnych vodiacich lištách, ktoré obsahujú napínací mechanizmus, tzv. ZIP systém. Vďaka tomuto systému odolajú aj veľmi silnému vetru. Screenové rolety dodávame od popredného európskeho výrobcu screenových roliet spoločnosti MINIROL. Všetky komponenty sú z extrudovaného alebo valcovaného hliníka vrátene boxu, vodiacich líšt a spodnej lišty. Screenovú látku môžete vyberať z rôznych typov materiálov a z pestrej ponuky farieb. Látky sa vyznačujú veľmi dobrou tvarovou stálosťou a pevnosťou. Spôsob ovládania: rolety ide ovládať manuálne pomocou kľuky alebo motoricky s využitím diaľkového ovládača alebo vypínačom na stene. Príslušenstvo screenových roliet tvoria napríklad automatické čidlá reagujúce na zmeny počasia.

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt

Popis produktu

ZÁKLADNÉ FARBY SCREENOVÝCH ROLIET

Základné farby hliníkového valcovaného boxu roliet je biela 01, hnedá 02, strieborná 03, čierna 10, hnedá 16, hnedá 28, antracitová 67, biela 71 a surový hliník 90. Keď, ale zvolíte variantu s extrudovaným boxom, tam môžete vyberať z akejkoľvek farby podľa vzorkovníku RAL v prevedeniach lesklá, matná a štruktúrovaná úplne bez príplatku. Ostatné komponenty, ako sú vodiace lišty a spodná lišta sú v základnej cene dostupné so všetkými farbami podľa RAL.

KOLEKCIA LÁTIEK  ROLIET

Screenové látky sú tkaniny zo sklenených, alebo polyesterových vlákien s poťahovou vrstvou PVC. Látky dodávame od dvoch najväčších výrobcov a to Sergé Ferrari a Copaco. Kompletný prehľad látok nájdete v technickom liste v sekcii k stiahnutiu.

TYPY BOXOV SCREENOVÝCH ROLIET

Ochranný box dodávame vo valcovanom a extrudovanom prevedení. Screenové boxy dodávame vo veľkostiach 89,103 a 131 mm.

MAXIMÁLNE ROZMERY ROLIET

Maximálne rozmery sa líšia v závislosti na druhu ovládania a veľkosti použitého boxu. Maximálny rozmer pre veľkosť ochranného boxu 89 je š. 2000 x v. 2800 mm, u boxu 103 je to š. 4000 x v. 4000 mm a u najväčšieho ochranného boxu 131 je potom maximálny rozmer š. 5000 x v. 6000 mm.

OVLÁDANIE SCREENOVÝCH ROLIET

Ovládanie roliet je veľmi jednoduché na obsluhu. Základná (lacnejšie) možnosť je ovládanie pomocou kľuky. Táto varianta ovládania je možná u veľkosti boxu 89 a 103 mm. Dnes je, ale najbežnejším spôsobom screenové rolety ovládať pomocou pohonu, ktorý môže byť elektronický (ovládaný pomocou tlačidla na stene alebo centrálneho tlačidla), ďalej potom rádiový (ovládanie pomocou diaľkového ovládače, ktorý je fixne nainštalovaný na stene alebo môže byť prenosný). Dnes je možné screenové rolety ovládať, taktiež pomocou chytrého telefónu, tabletu alebo počítača pomocou rôznych aplikácií.

Výhody clon ZIPSCREEN

 • Elegantné riešenie tienenia
 • Ochrana pred slnečným žiarením, silným vetrom i hmyzom
 • tepelná izolácia
 • ochrana pred zvedavými pohľadmi zvonku

Orientačná cena

Typ produktu Screenová roleta ZIPSCREEN
Šírka 1000 mm
Výška 1000 mm
Farba RAL 7016
Ovládanie Rádiovým pohonom SOMFY
Cena 935 € (bez DPH a montáže)

Technické informácie

 • Farebná paleta
 • Designový produkt
 • Efektívne stienenie
 • Najpredávanejší produkt
 • Ochrana pred slnkom
 • Odolnosť voči dažďu
 • Odolnosť voči vetru
 • Minimální rozměr (šířka x výška): 800 x 800 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výška): 5000 x 6000 mm

K STIAHNUTIU

Vonkajšie látkové clony - Predstavenie produktu (PDF, 893.9KB) Vonkajšie látkové rolety - základné rozdelenie (PDF, 1.4MB) Screenové rolety - Zastienenie pergol (PDF, 6.8MB) Screenové rolety - Varianty prevedenia (PDF, 126.1KB) Screenová roleta ZIPSCREEN - technický list (PDF, 1.2MB) Screenové rolety - kolekcia látok (PDF, 3.1MB)

Ukážky realizácií

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ