Tienenie

Tienenie okien je najefektívnejsí spôsob, ako zatieniť Váš dom, byt alebo pergolu. Pri správnom výbere dokáže mimo ochrany pred slnkom vo vnútri tieneného priestoru, vytvoriť veľmi príjemnú klímu. Samozrejme ideme s dobou ako technológií, tak i nadčasovým designom.

TYPY TIENENIA

 • Žalúzie
  zobraziť ponuku

  Žalúzie

  Vonkajšie žalúzie sú najúčinnejsím prostriedkom pri regulácii slnečných lúčov vstupujúcich do miesnosti. Ich najväčšou výhodou v porovnaní s roletami je fakt, že lamely môžu byť nastavené tak, aby do iteriéru vždy prepúšťali len ideálnu svetelnú hladinu. Nikdy nie veľa a nikdy nie málo. Vonkajšie žalúzie sú v dnešnej dobe najpopulárnejším vonkajším tienením.

 • ROLETY
  zobraziť ponuku

  ROLETY

  Slnečné lúče prestupujú poza okna a vám je doma prišerne horko. Vyrešte úniky tepla cez sklenenú terasu. Nenechajte sa rušiť pred zvedavými pohľadmi zvonku. Alebo pokiaľ len hľadáte elegantný a praktický doplnok k vášmu domu, sú to práve rolety. Zažijete i vy príjemný pocit z bývania a dotvorte váš dom kvalitným roletovým systémom. Designové riešenie ochrany pred slnečnými lúčmi. Rolety sú trendovým riešením i praktickým a elegantným doplnkom. Kvalitný roletový systém zaistí príjemný pocit z bývania.

 • CLONY
  zobraziť ponuku

  CLONY

  Získajte nové možnosti pri návrhu priestorovej atmosféfy vášho domu. Textilná ochrana proti slnku ponúka nespočet variant, ako elegantne doplnit fasádu domu a pozitivne ovplivniť atmosféru v miesnosti.

 • VNÚTORNÉ TIENENIE
  zobraziť ponuku

  VNÚTORNÉ TIENENIE

  Prečo nebývať štýlovo? Povzneste dizajn vášho interiéru a buďte osobití. Vnútorné rolety a vnútorné žalúzie na okná patria medzi najpoužívanejšie spôsoby zatienenia miestností a preto je čím ďalej tým viac kladený dôraz na dizajnové prevedenie. Moderné typy roliet a žalúzií na okná plnia funkciu úžitkovú a zároveň sú veľmi luxusným doplnkom Vášho interiéru.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ