Pergoly

Znepríjemňuje Vám počasie relax na záhrade? Ak nastane situácia, že Vám počasie naruší celú oslavu narodenín alebo záhradnú párty, ktorá bola dôsledne naplánovaná, je tu ideálne riešenie pre Vás. Hliníková pergola na terasu Vám zabezpečí ochranu pred nepriaznivým počasím. Obstaraním kvalitnej hliníkovej pergoly získate ochranu nielen pred dažďom, snehom, ale aj pred slnečnými lúčmi. Naviac dodáte svojej terase nezameniteľný a moderný vzhľad.

TYPY PERGOL

 • Bioklimatické pergoly s naklápacími lamelami
  zobraziť ponuku

  Bioklimatické pergoly s naklápacími lamelami

  Dizajnový vzhľad pergoly, maximálna ochrana pred slnkom a dažďom v jednom nezameniteľnom riešení. Strechu naklápacej pergoly tvoria hliníkové lamely, ktoré je možné variabilne naklápať podľa aktuálnych zmien počasia.

 • PERGOLY S POSUVNOU STRECHOU
  zobraziť ponuku

  PERGOLY S POSUVNOU STRECHOU

  Posuvná pergola je vybavená ovládateľnou zhrňovacou strechou, ktorá Vás chráni pred nepriaznivým počasím i pred slnečným žiarením.

 • Pergoly s pevnou strechou
  zobraziť ponuku

  Pergoly s pevnou strechou

  Hliníkové pergoly sú veľmi štýlové a funkčné. Ochranu pred nepriaznivým počasím zaistí sklenená alebo polykarbonátová strecha. Hliníková pergola je celkom bezúdržbová.

 • Pergoly s rolovacou strechou
  zobraziť ponuku

  Pergoly s rolovacou strechou

  Maximálne tienenie v luxusnej podobe. Rolovacie pergoly predstavujú nový trend v tienení terás. Najvyššia kvalita spracovania všetkých komponentov a maximálna ochrana pred slnečným žiarením v podobe látkového tienenia.

NOVÁ ÚROVEŇ OVLÁDANIA DOMÁCNOSTI AUTOMATIZÁCIA DOMÁCNOSTI

Domácnosť ovládaná chytrým telefónom a sériou prednastavených "scenárov" už nie je záležitosťou sci-fi filmov. Dnešné pokročilé technológie vás prekvapia pohodlím, bezpečím a úsporami na energiách, ktoré prinášajú do každodenného života.

Viac o automatizácii
somfy

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ