PERGOLY

Znepríjemňuje Vám počasie relax na záhrade? Ak nastane situácia, že Vám počasie naruší celú oslavu narodenín alebo záhradnú párty, ktorá bola dôsledne naplánovaná, je tu ideálne riešenie pre Vás. Hliníková pergola Vám zabezpečí ochranu pred nepriaznivým počasím. Obstaraním kvalitnej pergoly získate ochranu nielen pred dažďom, snehom, ale aj pred slnečnými lúčmi. 
 

TYPY PERGOL

 • Pergoly s posuvnou strechou

  Pergoly s posuvnou strechou

  Posuvná pergola je vybavená ovládateľnou zhrnovacou strechou, ktorá Vás chráni pred nepriaznivým počasím i pred slnečným žiarením.

 • Pergoly s naklápacími lamelami

  Pergoly s naklápacími lamelami

  Dizajnový vzhľad pergoly, maximálna ochrana pred slnkom a dažďom v jednom nezameniteľnom riešení. Strechu naklápacej pergoly tvoria hliníkové lamely, ktoré je možné variabilne naklápať podľa aktuálnych zmien počasia.

 • Pergoly s pevnou strechou

  Pergoly s pevnou strechou

  Hliníkové pergoly sú veľmi štýlové a funkčné. Ochranu pred nepriaznivým počasím zaistí sklenená alebo polykarbonátová strecha. Hliníková pergola je celkom bezúdržbová.

 • Pergoly s rolovacou strechou

  Pergoly s rolovacou strechou

  Maximálne tienenie v luxusnej podobe. Rolovacie pergoly predstavujú nový trend v tienení terás. Najvyššia kvalita spracovania všetkých komponentov a maximálna ochrana pred slnečným žiarením v podobe látkového tienenia.

 • Prístrešky pre autá

  Prístrešky pre autá

  Novinka na trhu! Prístrešok pre autá v hliníkovom prevedení, ktorý nepotrebuje žiadnu údržbu a zaručuje ochranu Vášho vozidla proti snehu, dažďu a ďalším vplyvom počasia.

Napíšte nám

S výberom Vám ochotne poradíme

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.