O nás

V roku 1994 sa začal písať príbeh spoločnosti SUN SYSTEM. Začiatok bol trocha neistý, nakoniec, ako u väčšiny podnikov, firiem, firmičiek. I tento príbeh sa začal s veľkou chuťou, elánom a roletou pod pažou. Moderné rolety a ďalšia tieniaca technika sa k nám dostala až v deväťdesiatych rokoch a to bola i doba prvých stretnutí s kamarátom z južného Slovenska nad roletami rozloženými na stolíku. Takmer rok  trvala myšlienka pustiť sa do podnikania, ktoré sa bude venovať tieniacej technike.
A tu sa píšu počiatky firmy.

20 ROKOV NA TRHU

Od nášho vzniku ubehlo viac ako 20 rokov.  Za tú dobu sme sa stali stabilnou firmou. Rozšírili sme sa o hŕbu nových kolegov a v raste chceme pokračovať. Zákazky realizujeme po celej ČR a SR. Máme vybudovaný špecializovaný tým odborníkov, spolupracujeme len s osvedčenými dodávateľmi a vďaka kvalitnému zázemiu sa nebojíme ani veľkých zákaziek. Prišla doba, kedy zákazníci začali vyžadovať vysokú kvalitu, viac a viac druhov sortimentu, atď. Preto sme sa rozhodli v prvej polovici roku 2016 ukončiť výrobu a zamerať sa čisto na výber tých najlepších a najspoľahlivejších dodávateľov a sústrediť sa na dovoz a profesionálnu montáž výrobkov.

Cez všetky počiatočné úskalia a veľakrát neúspechy - myšlienka, robiť to, čo baví a chuť pokračovať v tom ďalej, zostala. A veríme, že je to na výsledkoch poznať.

STE PRE NÁS ZÁKAZNÍK S MENOM, NIE LEN ČÍSLO V OBJEDNÁVKE

  • Prioritou je osobný prístup, ktorý nekončí uhradením faktúry
  • Bez problémov a rovnako zodpovedne riešime a realizujeme ako drobné zákazky,
  • tak aj veľké objednávky
  • Dodávame kompletný sortiment pre každý byt či stavbu
  • Nemáme len fotky v katalógu. Na našich pobočkách si môžete produkty prezrieť a vyskúšať
  • Na dodávané produkty sa vzt'ahuje nadštandardná záruka

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ