Markízy

Radi by ste oddychovali na balkóne alebo terase, ale horúce slnko vám v tom bráni? Tienenie terasy je ideálnym spôsobom ako sa zbaviť pálivých slnečných lúčov. Markízy sú moderné vonkajšie tieniace systémy, ktoré na vašej terase, balkóne, či pred kaviarňou vytvoria relaxačné miesto, kam sa pred slniečkom ukryjete. Markízy sú nielen účinnou ochranou pred slnečným žiarením či miernym dažďom, ale dokážu skvelo doplniť vzhľad vášho domu a zabezpečiť účinné tienenie na terase.

Typy markíz

 • Kazetové markízy
  zobraziť ponuku

  Kazetové markízy

  Elegantná ochrana pred slnkom. Kazetová markíza vás spoľahlivo ochráni pred slnečnými lúčmi a súčasne ozdobí váš dom. Designový a precízne spracovaný ochranný box je využívaný ako estetický prvok stavby, ktorý chráni látku markízy i jej mechanické diely pred znečistením.

 • Markízy s nosnou konštrukciou
  zobraziť ponuku

  Markízy s nosnou konštrukciou

  Samostatne stojace markízy vytvárajú stieniacu oázu uprostred vašej záhrady, na vonkajšom ihrisku alebo záhradnej reštaurácii. Osvedčené technológie zaručí maximálnu stabilitu a tienenie veľkých plôch.

 • Tienenie zimných záhrad a pergol
  zobraziť ponuku

  Tienenie zimných záhrad a pergol

  Tieto markízy sú navrhnuté pre riešenie stienenia na stávajúce zimné záhrady, alebo pergoly. Rôzne typy týchto markíz a ich vyladené systémy dovolujú zatieniť akúkoľvek plochu i veľkých rozmerov.

 • Balkónové markízy
  zobraziť ponuku

  Balkónové markízy

  Ako zatieniť balkón alebo menšiu presklenenú plochu? Balkónové markízy sú navrhnuté špeciálne pre tienenie menších plôch balkónu, lodžií či menších terás. Pomocou plynulej regulácie vysunutia a sklopenia si sami určujete koľko slnečných lúčov prenikne až k vám.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ