Markízy

Markízy sú moderné vonkajšie tieniace systémy na vašu terasu, balkón alebo predné vytvára príjemným miestom kde skryť pred letným slnkom. Vonkajšie markízy sú nielen účinnou ochranou pred letných horúčav alebo mierny vietor, ale môžu pridať skvelý vzhľad vášho domu.

TYPY MARKÍZ

 • Kazetové markízy

  Kazetové markízy

  Elegantná ochrana pred slnkom. Kazetová markíza vás spoľahlivo ochráni pred slnečnými lúčmi a súčasne ozdobí váš dom. Designový a precízne zpracovaný ochranný box je využívaný ako estetický prvok stavby, ktorý chráni látku markízy i jej mechanické diely pred znečistením.

 • Otvorené markízy

  Otvorené markízy

  Otevřené markýzy patří mezi nejpoužívanější systémy venkovního stínění. Pro svou jednoduchost a spolehlivost jsou využívány jak v soukromé, tak i komerční sféře.

 • Markízy s nosnou konštrukciou

  Markízy s nosnou konštrukciou

  Samostatne stojace markízy vytvárajú stieniacu oázu uprostred vašej záhrady, na vonkajšom ihrisku alebo záhradnej reštaurácii. Osvedčené technológie zaručí maximálnu stabilitu a tienenie veľkých plôch.

 • Tienenie zimních zahrad a pergol

  Tienenie zimních zahrad a pergol

  Tieto markízy sú navrhnuté pre riešenie stienenia na stávajúce zimné záhrady, alebo pergoly. Rôzne typy týchto markíz a ich vyladené systémy dovolujú zatieniť akúkoľvek plochu i veľkých rozmerov.

 • Balkónové markízy

  Balkónové markízy

  Ako zatieniť balkón alebo menšiu presklenenú plochu? Balkónové markízy sú navrhnuté špeciálne pre tienenie menších plôch balkónu, lodžií či menších terás. Pomocou plynulej regulácie vysunutia a sklopenia si sami určujete koľko slnečných lúčov prenikne až k vám.

Napíšte nám

S výberom Vám ochotne poradíme

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.