Na čo využiť dlhé jesenné a zimné večery? Na plánovanie terasy

Na čo využiť dlhé jesenné a zimné večery? Na plánovanie terasy

Chcete si nadchádzajúcu jarnú a letnú sezónu užiť v pohodlí svojej novej pergoly? Začnite s jej plánovaním už teraz. Zamyslite sa nad tým, akú funkciu by mala pergola plniť, akú budete chcieť podlahu, zastrešenie a farbu. Dodacia lehota konštrukcií pergol je až niekoľko týždňov. Aby ste si vonkajšiu pohodu mohli začať užívať už s príchodom prvých teplých dní, je dobré si všetko dôležité pripraviť vopred.

Volné pracovné miesta

Volné pracovné miesta

Ponuka pracovných pozicíí v Sun Systéme. Chcete pracovať pre stabilnú, dynamicky sa rozvijajúcu spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a predným postavením na našom trhu? Pridajte sa do nášho kolektívu! Momentálne obsadzujeme nasledujúce voľné pozície:

Zimná záhrada a celoročné posedenie pod pergolou

Zimná záhrada a celoročné posedenie pod pergolou

Začína sa vám s príchodom chladnejších dní cnieť po chvíľach strávených na záhrade? Dobrou správou je, že sa s týmito okamihmi, kedy ste v tesnom kontakte s prírodou, lúčiť nemusíte. Riešením je zimná záhrada, vďaka ktorej si môžete pod pergolou užiť posedenie po celý rok.

Veľký sprievodca: Ako na záhradný projekt

Veľký sprievodca: Ako na záhradný projekt

Chcete sa pustiť do úpravy svojho pozemku, či dokonca do projektovania novej záhrady? Pekná a funkčná záhrada však nie je len otázkou vkusu. Záhradu tvorí množstvo rôznorodých prvkov, ktoré musia spolu perfektne fungovať. V našom článku vám poradíme, ako na plánovanie záhrady.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ