Vonkajšie screenové rolety CABLESCREEN

Hľadáte dostupné tienenie?

Screenové rolety CABLE sú cenovo dostupnejším riešením screenových roliet na terasu. Vodiace lišty sú nahradený nerezovým vodiacim lankom, ktoré je pripevnená pomocou upínačov k podlahe či oknu. Slnečné clony na terasu dodávame od predného európskeho výrobcu screenových roliet. Všetky komponenty sú z extrudovaného hliníka vrátane boxu, vodiacich líšt a spodnej lišty. Látku môžete vyberať z rôznych typov materiálov a z pestrej ponuky farieb. Látky sa vyznačujú veľmi dobrou tvarovou stálosťou a pevnosťou. Rolety ide ovládať manuálne pomocou kľuky alebo motoricky s využitím diaľkového ovládača alebo spínačom. Príslušenstvo screenových roliet tvoria automatické čidlá, reagujúce na zmeny počasia.

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt

Popis produktu

ZÁKLADNÉ FARBY SCREENOVÝCH ROLIET

Základné farby hliníkového valcovaného boxu roliet je biela 01, hnedá 02, strieborná 03, čierna 10, hnedá 16, hnedá 28, antracitová 67, biela 71 a surový hliník 90. Keď, ale zvolíte variantu s extrudovaným boxom, tam môžete vyberať z akejkoľvek farby podľa vzorkovníku RAL v prevedeniach lesklá, matná a štruktúrovaná úplne bez príplatku. Ostatné komponenty, ako sú vodiace lišty a spodná lišta sú v základnej cene dostupné so všetkými farbami podľa RAL.

KOLEKCIA LÁTIEK  ROLIET

Screenové látky sú tkaniny zo sklenených, alebo polyesterových vlákien s poťahovou vrstvou PVC. Látky dodávame od dvoch najväčších výrobcov a to Sergé Ferrari a Copaco. Kompletný prehľad látok nájdete v technickom liste v sekcii k stiahnutiu.

TYPY BOXOV SCREENOVÝCH ROLIET

Ochranný box dodávame vo valcovanom a extrudovanom prevedení. Screenové boxy dodávame vo veľkostiach 89,103 a 131 mm.

MAXIMÁLNE ROZMERY ROLIET

Maximálne rozmery sa líšia v závislosti na druhu ovládania a veľkosti použitého boxu. Maximálny rozmer pre veľkosť ochranného boxu 89 je š. 2000 x v. 2800 mm, u boxu 103 je to š. 4000 x v. 4000 mm a u najväčšieho ochranného boxu 131 je potom maximálny rozmer š. 5000 x v. 6000 mm.

OVLÁDANIE SCREENOVÝCH ROLIET

Ovládanie roliet je veľmi jednoduché na obsluhu. Základná (lacnejšie) možnosť je ovládanie pomocou kľuky. Táto varianta ovládania je možná u veľkosti boxu 89 a 103 mm. Dnes je, ale najbežnejším spôsobom screenové rolety ovládať pomocou pohonu, ktorý môže byť elektronický (ovládaný pomocou tlačidla na stene alebo centrálneho tlačidla), ďalej potom rádiový (ovládanie pomocou diaľkového ovládača, ktorý je fixne nainštalovaný na stene alebo môže byť prenosný). Dnes je možné screenové rolety ovládať taktiež pomocou chytrého telefónu, tabletu alebo počítača, pomocou rôznych aplikácií.

Výhody clon CABLESCREEN

 • Elegantní řešení stínění
 • Ochrana před slunečním zářením, silným větrem i otravným hmyzem
 • Tepelná izolace
 • Ochrana před zvědavými pohledy zvenčí

Orientačná cena

Typ produktu Screenové rolety CABLE
Šírka 1000 mm
Výška 1000 mm
Farba RAL 7016
Ovládanie Rádiovým pohonom SOMFY
Cena 895 € (bez DPH a montáže)

Ukážky realizácií

Screenové rolety CABLESCREEN - Bratislava, 2016

Zobraziť detail realizácie

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ