Miesto pre relaxáciu na čerstvom vzduchu sa hodí každému domovu

Obstaranie pergoly je dôležitým krokom pre relaxáciu na čerstvom vzduchu. Pri výbere hliníkovej pergoly rozhoduje viac faktorov, na ktoré je potreba sa sústrediť. Preto sme tu my zo SUN SYSTEM a radi vám poradíme.

Medzi dôležité faktory patria architektonický vzhľad domu, typ záhrady, materiál a štýl vášho záhradného nábytku, prívod vody, elektroinštalácia alebo umiestnenie grilu. Akonáhle všetky tieto záležitosti zvážite, môžete uvažovať nad vhodným typom vašej budúcej pergoly.

Lamely sú vhodné do každého počasia

Najluxusnejšia je naklápacia hliníková pergola alebo bioklimatická pergola. Pod tímto typom môžete ponechať záhradný nábytok, gril a iné príslušenstvo terasy pod pergolou celý rok. Naklápacie lamely hliníkovej pergoly udržia aj značnú vrstvu čerstvého snehu.

Do pergoly pri zatiahnutí lamiel nesvieti slnko, neprší a ani nesneží. Pre maximálne pohodlie vo vnútri pergoly a luxusný vzhľad sa bioklimatická pergola môže doplniť celou radou rôznych doplnkov. Pokiaľ pridáte posuvné sklo, vytvoríte krásnu zimnú záhradu. Keď bude pergola stáť na veternom, prašnom mieste, kde neustále poletuje dotieravý hmyz, hodí sa bočná strana pergoly vybaviť modernou screenovou roletou. Tá zamedzí priechodu vetra, dážďu, snehu, prachu aj hmyzu. Pod pergolou tak bude príjemne a čisto. Ak mienite pergolu využívať aj v zime, bude sa hodiť samostatné kúrenie pod pergolu. V prípade, že chcete tráviť príjemné večere alebo noci s posedením a pohárom vína pod pergolou, potom by bolo skvelé vybaviť pergolu aj LED osvetlením.

Nemusíte sa báť ani o riešenie odtoku vody. Odtok vody zo strechy bioklimatickej pergoly zaisťujú hliníkové stojany presne na miesto, kde potrebujete.

Bioklimatická pergola splňuje okrasnú aj praktickú funkciu a vytvorí vám výnimočný životný priestor pre chvíle relaxácie a odpočinku, pre posedenie s priateľmi aj pre rodinné oslavy. Jedinou nevýhodou je vyššia obstarávacia cena. Ten luxus a pohodlie za to ale určite stojí.


Pergola PLACEO

Najlacnejšie a vysoko funkčné riešenie

Hliníková pergola so sklenenou strechou slúži hlavne ako ochrana pred dážďom. Je možné ju vybaviť markýzou buď z vonka alebo z vnútra.

Tento typ záhradnej pergoly sa predáva za výhodnú cenu a v prípade záujmu vám môžeme ponúknuť hliníkovú pergolu zo strechou z polykarbonátu, ktorá je najlacnejším, ale stále veľmi funkčným zastrešením terasy.


Pergola LEGEND

Strecha len keď je potrebná

Ďalšou variantou je pergola s posuvnou strechou, ktorá slúži ako ochrana pred dážďom a slnkom. Jej najväčšou výhodou je, že v momente, keď bude ideálne počasie, strechu zatiahnete do ochranného boxu a potom si už len užívate krásnu oblohu. Posuv látky vo vodiacich lištách zabezpečuje elektropohon, ktorý je umiestnený pod strechou pergoly.

Pergola s posuvnou strechou sa vyznačuje vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. Dá sa inštalovať na terasu k rustikálnemu aj k modernému domu a opäť je možné ju dovybavovať osvetlením alebo napríklad screenovou roletou.

Tento typ pergoly s plachtou je možné dodávať v rôznych farebných kombináciách z našej širokej ponuky presne podla vašich predstáv tak, aby krásne zapadla do vašej záhrady a skvele sa hodila k vášmu rodinnému domu.


Pergola FLAT

Radi vám pomôžeme s výberom aj s inštaláciou vašej novej pergoly

Spoločnosť SUN SYSTEM vám ponúka tieto zaujímave typy pergól v širokej škále modelov, rozmerov a prevedení tak, aby si každý zákazník mohol vybrať svoju vysnívanú pergolu presne podla jeho predstáv. Pri výbere pergoly vám naši odborníci radi poradia.

UKÁŽKY REALIZÁCIÍ

Najväčšia bioklimatická pergola Alaris Placeo s integrovanými roletami REALIZÁCIA TU

Antracitová samostatne stojacia pergola Placeo u u domu REALIZÁCIA TU

Lamelové pergoly u steny domu Placeo REALIZÁCIA TU

Bioklimatické pergoly Placeo s jedným stredným stĺpom REALIZÁCIA TU

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ