NAJPREDÁVANEJŠIA NAKLÁPACIA PERGOLA PLACEO

Najobľúbenejšia naklápacia pergola!

Lamelové pergoly PLACEO300 sú populárne riešenie zastrešenia terasy pre moderné stavby. Tento typ pergol má úplne rovnú obvodovú konštrukciu (bez sklonu) a strechu tvorí hliníkové lamely, ktoré je možno polohovať (naklápať) v rozmedzí od 0 ° do 140 °. Pri uzavretých lamelách pergoly docielite "absolútne pevné strechy", ktorá Vás plne ochráni nielen pred slnkom a dažďom, ale taktiež aj snehom. Extrudované hliníkové lamely sú uložené v spáde vždy k motoru a na tejto strane musí byť taktiež inštalované odtokovej stĺpy. Odtok vody je vždy integrovaný vnútri nosnej stojky pergoly a v závislosti na veľkosti sa určuje počet odvodňovacích stĺpov (do 17 m2 je len jeden stĺp, nad 17 m2 sa už používajú 2 odtokovej stĺpy). Vyhotovenie pergoly môže byť na 4 stĺpoch (tzv. Samostatne stojaci) alebo čiastočne kotvené o domov na ľubovoľnom počte stĺpov.

Spoločnosť SUN SYSTEM, s.r.o. je autorizovaným montážnym partnerom výrobcu Alaris pre dodávky pergol Placeo a zároveň je najväčším odberateľom tíchto pergol v regióne Českej, Slovenskej a Rakúskej republiky.

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt


Chcete vidieť, ako by táto pergola vyzerala priamo vo vašej záhrade alebo na terase? Vyskúšajte našu aplikáciu. Sťahujte:

Stahujte naši aplikaci z App Store Stahujte naši aplikaci z Google Play

Popis produktu

KONŠTRUKCIA A FARBY

Lamelová pergola je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi tej najvyššej kvality, ktoré sú ošetrené práškovou farbou. Najdôležitejšou časťou pergoly sú priečne a pozdĺžne nosníky, ktoré majú rozmer 225x50x120 mm. Ďalšie nepostrádateľnou časťou lamelové pergoly sú hliníkové lamely. Extrudovaný profil, ktorý tvorí lamelu pergoly má rozmer 202x47 mm. Posledným dôležitým prvkom sú stĺpy, ktoré majú rozmer 120x120 mm. Sila stien u všetkých profilov sa pohybuje okolo 4-5 mm, vďaka čomu je pergola veľmi robustný a odolá veľkému zaťaženiu. Hliníkové lamely môžu byť zaťažené až do 900 N / m2. Najväčšou prednosťou celého systému je možnosť uzatvorených lamiel aj v zimnom období (presné informácie poskytneme na požiadanie).

Celá konštrukcia lamelové pergoly je opatrená práškovou farbou od rakúskeho výrobcu Tiger Drylac tej najvyššej kvality so zárukou 5 rokov. Povrchová úprava sa vykonáva výhradne v certifikovanej lakovni, ktorá vlastní oba certifikáty kvality - Qualicoat a GSB. Povrch pergol dodávame v matnom a jemne štruktúrovanom prevedení (FSM) u klasických RAL farieb.

ROZMERY PERGOLY

Základný rozmer lamelové pergoly s 1-modulovým riešením a 4 stĺpy je 6100 x 3000 mm, riešenie sa 6 stĺpy a maximálnym rozmerom 6950 x 3000 mm. Výška môže byť až 3000 mm. Samozrejmosťou je možnosť spájania viacerých modulov a vytvoriť tak neobmedzene veľkú zastrešenou plochu. Podľa spôsobu montáže môže byť pergola postavená na 4 stĺpoch (samostatne stojace prevedenie) alebo čiastočne kotvená k stene domu s nižším počtom stĺpov. 

PRÍSLUŠENSTVO K PERGOLE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je možno integrovať do extrudovaných lamiel. Osvetlenie je LED (biele), ktoré je možno ovládať na diaľkovom ovládaní, ktoré Vám dovolí regulovať intenzitu osvetlenia v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%. Ako ďalšie zaujímavé príslušenstvo môžete zvoliť posuvné alebo fixné zasklenie, prípadne integrované screenové rolety, ktoré sú najpopulárnejšie.

DODACÍ TERMÍN A ZÁRUKA NAKLÁPACIE PERGOLY

Dodací termín tejto lamelovej pergoly je 8 týždňov. V závislosti na prevedení, farbe, príslušenstvo a špeciálnym požiadavkám sa môže predĺžiť. Dodací termín môže ovplyvniť aktuálne vyťaženosť výroby a inštalačných kapacít (na túto skutočnosť budete upozornený pri konzultácii a zamerania). Inštalácia pergoly vykonáva 2-3 montážne technici, ktorí sú preškolení na inštaláciu u dodávateľa. Pre lepšiu manipuláciu pri inštalácii využívame špeciálne montážne zariadenia. Inštalácia trvá približne 1-2 dni v závislosti od podmienok, stavebnej pripravenosti a príslušenstva.

Záručná doba, ktorú výrobca poskytuje je stanovená v dĺžke 5 rokov a vzťahuje sa na konštrukciu pergoly, mechanické časti a povrchovú úpravu. Záručná doba 60 mesiacov je na lineárny pohon a riadiacu jednotku (Eler i Somfy). Záruka je platná len vtedy, keď výrobok používate a udržujete podľa pokynov, ktoré sú predpísané v užívateľskom manuáli (na vyžiadanie).

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto posuvná pergola je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje špeciálnu údržbu. Čas od času doporučujeme konštrukciu i lamely ošetriť čistou vodou bez použitia saponátov.

Odporúčame vám pred realizáciou lamelové pergoly návštevu showroomu. Túto sklápacie pergolu placei máme vystavenú v Prahe, Brne, Žiline, Bratislave a Košiciach.

Výhody pergol Placeo

 • Vyrobené v Českej republike - Made in Czech republic
 • 60 mesiacov záruka na pergolu, mechanické časti a povrchovú úpravu
 • 60 mesiacov záruka na lineárny pohon, riadiacu jednotku a príslušenstvo
 • povrchová úprava v matnej aj štruktúrované farbe od Tiger Drylac
 • špeciálna povrchová úprava Decoral v odtieňoch drevodekor a iné
 • zaťaženie snehom 900 N / m2 a odolnosť proti vetru do 150 km / hod
 • screenové rolety Rolletix s odolnosťou do 72 km / hod
 • možnosť integrovaného LED osvetlenie v lamelách aj konštrukcii
 • veľký rozmer jedného modulu až 6950 x 3000 mm

Orientačná cena

Typ produktu Naklápacie pergoly ALARIS PLACEO
Šírka 4060 mm
Hĺbka 3000 mm
Farba RAL 7016
Ovládanie Rádiovým pohonom Elero
Prevedenie Pergola kotvená k domu, polykarbonát 16mm alebo volne stojaca
Cena 5 772 € (bez DPH a montáže)

Technické informácie

 • Produkt na celý život
 • Farebná paleta
 • Designový produkt
 • Efektívne stienenie
 • Najpredávanejší produkt
 • Cenovo dostupné
 • Ochrana pred slnkom
 • Odolnosť voči dažďu
 • Odolnosť voči vetru
 • Odolnosť voči snehu
 • Minimálny rozmer (šírka x hĺbka): 1000 x 1200 mm
 • Maximalny rozmer (šírka x hĺbka): 6950 x 3000 mm

K STIAHNUTIU

Naklápacia pergola PLACEO - Predstavenie produktu (PDF, 6.7MB) Naklápacia pergola PLACEO - Základné rozmery (PDF, 4.2MB) Naklápacia pergola PLACEO - technický list (PDF, 2.6MB) Screenová roleta ROLETIX - technický list (PDF, 2.5MB) Screenová roleta ROLETIX - Kolekcia látok (PDF, 786.0KB) Naklápacia pergola PLACEO - bočné zasklenie (PDF, 5.1MB)

Ukážky realizácií

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ