Ploty a brány

Bezpečnosť a súkromie Vášho pozemku sú dôležitou vecou. Plotová brána a lamelový plot Vám zabezpečia vjazd a v neposlednom rade ochránia osobný automobil v garáži. Máme široký výber produktov, medzi ktorými nájdete vždy to správne riešenie.

TYPY PLOTOV A VRÁT

 • Hliníkové ploty
  Zobraziť ponuku

  Hliníkové ploty

  Ideme s dobou, a preto prinášame moderný dizajn, najnovšie technológie a materiály. Presne to sú hliníkové ploty, ktoré nepodliehajú korózii. Ako hovoríme: Ploty na celý život. Aj vy sa môžete stať dizajnérom, pretože konečný vzhľad je len na Vás /s našou pomocou/, vďaka možnosti kombinácie typov a farieb.
 • Hliníkové vjazdové brány
  Zobraziť ponuku

  Hliníkové vjazdové brány

  Trápi Vás komplikovaný vjazd na Váš pozemok? Prispôsobte vjazd Vaším požiadavkám. Parkovanie a vjazd už pre Vás nebudú nočnou morou. Brány dodávame v rovnakom prevedení ako ploty, čím je zaistené dokonalé zladenie Vášho oplotenia.
 • Garážové brány
  Zobraziť ponuku

  Garážové brány

  Hľadáte bezpečnú a štýlovú ochranu Vášho majetku? Brány sú štítom, ktorý chrání Váš majetok pred poškodením. Jednoduché ovládanie, špičkové spracovanie, dokonalý dizajn. Či už ich potrebujete pre svoj domov alebo v priemyselnom objekte, požadujte vždy to najlepšie a najkvalitnejšie.

S výberom Vám ochotne poradíme

Zákaznícke centrum

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.


Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
Nájsť predajné miesto

Nezáväzný dopyt / dotaz

Tu pretiahnite súbory alebo fotografie

  Vybrať súbory ...