TERASOVÉ OHRIEVAČE SUNWOOD MARINO

Užite si posedenie vonku za každého počasia s plynovými ohrievačmi od Sunwood. Viac ako 40 rokov skúseností s výrobou vnútorných plynových krbov viedlo v roku 2009 k založeniu značky Sunwood. Hlavným cieľom bolo vytvorenie vonkajšieho plynového ohniska pre vaše terasy a záhradky reštaurácií, aby ste si vy a vaši hostia mohli užiť nezabudnuteľnú atmosféru posedenie s priateľmi a to aj v nepriaznivom počasí. Tak vzniklo Marino - úspešné a originálne terasové ohnisko.

Spoločnosť SUN SYSTEM, s.r.o. je autorizovaným partnerom výrobca Sunwood MARINO pre distribúciu týchto ohrievačov v regióne Českej, Slovenskej a Rakúskej republiky. Pozrite si všetky produkty Sunwood Marino na našom e shope!

Celý popis produktu

Do eshopu

Popis produktu

Vytvorte nezabudnuteľnú atmosféru na vašej záhradke alebo terase a rozmaznávajte svojich hostí blahodarným teplom aj počas sychravých jesenných dní.

Vďaka absencii prednej a zadnej strany je možné Marino postaviť kamkoľvek, napríklad priamo doprostred záhradky vašej reštaurácie alebo terasy. Horák ohniska je v rovnakej výške akú má jedálenský stôl. Marino je tak možné postaviť hneď vedľa neho a tým ešte umocniť príjemne strávené chvíle.

Horáky ohniska sú napojené na propán-butánovú fľašu (fľaša nie je súčasťou dodávky). Stačí teda mať len vlastnú propánbutánovú fľašu a ku sprevádzkovanie už nič ďalšieho nie je nutné, pretože všetko ostatné je súčasťou.

NA NAŠOM ESHOPE NÁJDETE AJ ĎALŠIE PRODUKTY:

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ