VONKAJŠIE OHNISKO VULCANUS

Na záhradných griloch značky Vulcanus pripravíte jedlo celoročne. Vajíčka na raňajky, steak na obed aj kotlíkový guláš na večerné posedenie s priateľmi alebo rodinou. Pripravte si mäso, zeleninu, syry, klobásy aj vajcia. Vďaka oddeleným teplotným zónam môžete nechať zároveň odpočívať steak aj pripravovať čerstvú zeleninu.

Spoločnosť SUN SYSTEM, s.r.o. je autorizovaným partnerom výrobca Vulcanus pre distribúciu týchto grilov v regióne Českej, Slovenskej a Rakúskej republiky. Prezrite si všetok sortiment na našom eshope!

Celý popis produktu

Do eshopu

Popis produktu

Telo grilov Vulcanus je vyrobené zo špeciálnej vysoko akostné ocele COR-TEN s patinou rubínovej farby. COR-TEN pôvodne slúžil predovšetkým pre stavbu lodí, pretože odolá vlhkému a slanému prostrediu. Nebojte sa tak gril nechať na daždi, mrazu alebo v snehu. Je prírodný, ekologický a vždy bude vyzerať ako nový.

Základ grilu tvorí oceľová platňa a stredový rošt. Oceľová platňa slúži na prípravu mäsa, rýb, zeleniny, cesta, syrov aj vajec. Možno ju použiť aj pre varenie v hrnci alebo na panvici.

Stredový rošt má dve polohy pre grilovanie na priamom ohni, alebo žeravom uhlí. Možno ho umiestniť do rôznych výšok pomocou nástavca, ktorý je vybavený aj kruhovým držiakom pre liatinový kotlík alebo wok. Rovnako ako na platňu aj na neho môžete umiestniť rôzne hrnce a panvice.

NA NAŠOM ESHOPE NÁJDETE AJ ĎALŠIE PRODUKTY:

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ