Kovové kvetináče na terasu KASPER

Moderné a funkčné kvetináče?

Pri zariaďovaní Vášho nového domu môžete narážať na nedostatok luxusných a pritom funkčných doplnkov. Rodinná firma KASPER DESIGN s niekoľkoročnými skúsenosťami v spolupráci so špičkovými českými dizajnérmi navrhli niekoľko kúskov , ktorými sa pôvodne rozhodli vyzdobiť len ich dom. Predali návrhy konštruktérom pre výkresové spracovanie a následne sa výroby ujali majstri remesla a prvé doplnky začali obohacovať ich dom a záhradu.

Dnes firma KASPER ponúka velké luxusné záhradné kvetináče na terasu a iné doplnky tým najnáročnejším zákazníkom. Všetky sú plne funkčné, s maximálnym dôrazom na detail spracovania.

Do eshopu

Výhody kvetináčov KASPER

 • Kolekcia DIAMOND je neopakovateľný tvar, priame línie a odolnosť. Nenašiel by sa vhodnejší symbol prepojenia dizajnu Petra Novague s precíznosťou značky KASPER. Hliníkový kvetináč Diamond je vyrába v dvoch veľkostiach a troch farbách.
 • Kolekcia TRIANGLE je dodávaná v dvoch veľkostiach a troch farbách. Súčasťou je integrované LED diódové svetlo, smerované na kvetiny a v spojení s robustným tvarom kvetináča vytvára neopakovateľný solitér.
 • Kolekcia WAVE bola vytvorená s cieľom vniesť dizajn do verejných priestorov. Vyrovnajte 10 kusov do jednej línie a uvidíte výsledok. Podsvietenie nasmerované k zemi len podtrhne luxus tejto scenérie.
 • Kolekcia DROP,  nechajte ho stáť samotný a nájdite vhodné umiestenie. Dospejete k tomu, že musíte mať ešte jeden. Spoločne vytvoria scenériu, ktorá bude vyzerať s akýmkoľvek kvetom skvelo z každej strany.
 • Farebné obaly na kvetináče. Nadčasové pojatie farieb a materiálu ocení aj ďalšia generácia. Sú vyrobené z hliníku a ich použitie je do zimných záhrad, domácností, kancelárie alebo vo verejných budovách.

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ