LAMELOVÁ PERGOLA PLACEO DOUBLE

Najobľúbenejšia naklápacia pergola!

Sklápacie pergoly PLACEO DOUBLE sú populárnym riešením zastrešenia terasy pre moderné stavby. Tento typ pergol má úplne rovnú obvodovú konštrukciu (bez sklonu) a strechu tvorí otočné hliníkové lamely, ktoré je možno polohovať (naklápať) v rozmedzí od 0 ° do 140 °. Pri uzavretých lamelách pergoly docielite "absolútne pevné strechy", ktorá Vás úplne ochráni nielen pred slnkom a dažďom, ale taktiež aj snehom. Extrudované hliníkové lamely sú uložené v spáde vždy k motoru a na tejto strane musí byť taktiež inštalované odtokovej stĺpy. Odtok vody je vždy integrovaný vnútri nosnej stojky pergoly a v závislosti na veľkosti sa určuje počet odvodňovacích stĺpov (do 17 m2 je len jeden stĺp, nad 17 m2 sa už používajú 2 odtokovej stĺpy). Vyhotovenie pergoly môže byť samostatne stojace alebo čiastočne kotvené do domu na ľubovoľnom počte stĺpov.

Spoločnosť SUN SYSTEM, s.r.o. je autorizovaným montážnym partnerom výrobcu Alaris pre dodávky pergol Placeo a zároveň je najväčším odberateľom tíchto pergol v regióne Českej, Slovenskej a Rakúskej republiky.

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt


Chcete vidieť, ako by táto pergola vyzerala priamo vo vašej záhrade alebo na terase? Vyskúšajte našu aplikáciu. Sťahujte:

Stahujte naši aplikaci z App Store Stahujte naši aplikaci z Google Play

Popis produktu

Pergoly Alaris Placeo sú najpredávanejšie naklápacie pergoly v Českej republike!

KONŠTRUKCIA A FARBY

Sklápacie pergola je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi tej najvyššej kvality, ktoré sú ošetrené práškovou farbou. Základné farby z kolekcie obsahujú všetky moderné farby ako  je RAL9006 (strieborná), RAL9007 (tmavo strieborná), RAL7035 (šedá), RAL7016 (antracitová), RAL7021 (antracitová), RAL9010 (biela) a RAL9016 (biela). Samozrejmosťou  je možnosť výberu akejkoľvek  farby dľa vzorkovníka RAL.

Najdôležitejšou časťou pergoly sú priečne a pozdĺžne nosníky, ktoré majú rozmer 225x50x120 mm. Ďalšie nepostrádateľnou časťou sklápacie pergoly sú hliníkové lamely. Extrudovaný profil, ktorý tvorí lamelu pergoly má rozmer 202x47 mm. Posledným dôležitým prvkom sú stĺpy, ktoré majú rozmer 120x120 mm. Sila stien u všetkých profilov sa pohybuje okolo 4-5 mm, vďaka čomu je pergola veľmi robustný a odolá veľkému zaťaženiu. Hliníkové lamely môžu byť zaťažené až do 900 N / m2. Najväčšou prednosťou celého systému je možnosť uzatvorených lamiel aj v zimnom období (presné informácie poskytneme na požiadanie).

ROZMERY PERGOLY

Základný rozmer sklápacie pergoly PLACEO DOUBLE riešenie so 6 stĺpy a maximálnym rozmerom 8990 x 4500 mm. Výška môže byť až 3000 mm. Samozrejmosťou je možnosť spájania viacerých modulov a vytvoriť, tak neobmedzene veľkú zastrešenou plochu. Podľa spôsobu montáže môže byť pergola postavená na 6 stĺpoch (samostatne stojace prevedenie) alebo čiastočne kotvená k stene domu s nižším počtom stĺpa. Nižšie vyobrazuje niekoľko možností spájania hliníkovej pergoly.

PRÍSLUŠENSTVO K PERGOLE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je možno integrovať do extrudovaných lamiel. Osvetlenie je LED (biele), ktoré je možno ovládať na diaľkovom ovládaní, ktoré Vám dovolí regulovať intenzitu osvetlenia v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%. Ako ďalšie zaujímavé príslušenstvo môžete zvoliť posuvné alebo fixné zasklenie, prípadne integrované screenové rolety, ktoré sú najpopulárnejšie.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto posuvná pergola je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje špeciálnu údržbu. Čas od času doporučujeme konštrukciu i lamely ošetriť čistou vodou bez použitia saponátov.

Odporúčame vám pred realizáciou lamelové pergoly návštevu showroomu. Túto sklápaciu pergolu Placeo máme vystavenú v Prahe, Brne, Žiline, Bratislave a Košiciach.

Výhody pergol Placeo

 • Vyrobené v Českej republike - Made in Czech republic
 • 60 mesiacov záruka na pergolu, mechanické časti a povrchovú úpravu
 • 60 mesiacov záruka na lineárny pohon, riadiacu jednotku a príslušenstvo
 • povrchová úprava v matnej aj štruktúrované farbe od Tiger Drylac
 • špeciálna povrchová úprava Decoral v odtieňoch drevodekor a iné
 • zaťaženie snehom 900 N / m2 a odolnosť proti vetru do 150 km / hod
 • screenové rolety Rolletix s odolnosťou do 72 km / hod
 • možnosť integrovaného LED osvetlenie v lamelách aj konštrukcii
 • veľký rozmer jedného modulu až 4500 x 8990 mm

Orientačná cena

Typ produktu Naklápacie pergoly ALARIS PLACEO DOUBLE
Šírka 7120 mm
Hĺbka 4000 mm
Farba RAL 7016
Ovládanie Rádiovým pohonom Elero
Prevedenie Pergola kotvená k domu, polykarbonát 16mm alebo volne stojaca
Cena 12 085 eur (bez DPH a montáže)

Technické informácie

 • Najpredávanejší produkt
 • 8990x4500mm
 • 7120x2000mm
 • Farebná paleta
 • Odolnosť voči dažďu
 • Efektivné stienenie
 • Odolnosť voči snehu
 • Designový produkt
 • Ochrana pred slnkom
 • Odolnosť voči vetru
 • Produkt na celý život
 • Cenovo dostupné

Ukážky realizácií

HLINÍKOVÁ PERGOLA PLACEO S LED OSVETLENÍM - BRATISLAVA

Zobraziť detail realizácie

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ