Načerpajte inšpiráciu v podobe fotogalérie referencií

Počasie sa umúdrilo a vonkajšia sezóna začína!

Mať záhradu je samo o sebe veľké šťastie. Môžete tráviť voľný čas na čerstvom vzduchu so svojimi najbližšími. Aby ste si letnú atmosféru vychutnali naplno, je nutné záhradu trocha vyšperkovať. Čo v nej nesmie chýbať?

Záhrada je miesto na trávenie voľného času, oddychovanie, domáce práce, ale aj rodinné oslavy, párty či grilovačky s priateľmi. Doprajte svojej záhrade to najkvalitnejšie vybavenie, ktoré vás ochráni pred dažďom, silným slnkom aj vetrom. Poskytne vám pohodlie a uľahčí vám mnohé veci.

Ako vylepšiť záhradu?

O tom, že záhrada si vyžaduje veľa námahu a vy jej určite budete venovať kopu času, nemusíme písať. Dnes však na trhu nájdete moderné záhradné náradie, ktoré vám uľahčia prácu. Všetky pomôcky, menšie či väčšie, schováte pohodlne do záhradného domčeka. Ich výber, no aj ponuku setov do záhrady, nájdete na Biano.sk.

Hliníková pergola s posuvnou strechou EVA

Zatienenie a ochrana pred letnou búrkou

Atmosféru na záhrade dotvoríte štýlovou pergolou. Ich hlavnou funkciou je vaša ochrana. Umiestnite záhradný set, s krbom alebo grilom, pod pergolu a vychutnávať čas vonku si budete môcť za každého počasia.

S výberom dokonalej pergoly vám radi pomôžeme. Naša ponuka je široká a vždy sa snažíme nájsť spoločné riešenie. Pokiaľ sa vám nepáči konštrukcia a pergoly sa vám zdajú mohutné, máme aj ďalšie riešenie = markízy. Markíza slúži predovšetkým na ochranu proti slnku a vytvorí príjemný chládok na terase alebo balkóne.

Prezrite si bohatú fotogalériu najkrajších referencií a inšpirujte sa. S výberom vhodného produktu vám radi poradíme a počasie už nepokazí radosti na záhrade. Všetky referencie nájdete TU.

Hliníková pergola s polykarbonátom LEGEND

Záhradný nábytok vám poskytne pohodlie

Na žiadnej záhrade nesmie chýbať pohodlné sedenie. Záleží len na vašich preferenciách, či zvolíte pohovku, kreslá, hojdacie siete, stôl a stoličky, alebo lavice. Tento rok fičí kombinácia chladného kovu s prírodným teakom. Teakový masív je vysoko kvalitný, nakoľko ide o tvrdé drevo.

Nebojte sa ani v noci

Ďalším nevyhnutným pomocníkom na záhrade je aj správne osvetlenie. Krásne vyzerá chodník s nízkymi vonkajšími lampami. A samozrejme dostatok svetla nesmie chýbať ani okolo stola a pod pergolou. Na záhradu zvoľte solárne osvetlenie, ktoré sa cez deň na slnečnom svetle nabije. 

Kvety, bylinky, zábava a ďalšie dekorácie

Záhrada bez kvetov, kríkov a stromov snáď ani nie je záhradou. Zasaďte si svoje obľúbené kvietky a v lete aj bylinky, ktoré použijete hneď aj pri grilovaní, varení alebo do drinku. Vaša záhrada sa môže stať aj strediskom zábavy detí. Kúpte im nafukovací hrad alebo hojdačku. Sebe môžete dopriať bazén či vírivku, alebo športový kútik.

 

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ