Tienenie zimnej záhrady markízou ARCADA

Ako ideálne zatieniť zimnú záhradu?

Arcada bola špeciálne vyvinutá pre kombinované zatienenie strechy a zvislých plôch u presklených  prístavieb a zimných záhrad. Slúži nielen ako zatienenie a clona, ale zároveň ako ochrana pred zvedavými pohľadmi susedov. 

Rolovacia pergola ARCADA so špeciálnou konštrukciou je vhodná pre zatienenie všetkých typov terás. Jej výhodou je, že látka prechádza cez okraj pergoly a tvorí tak zatienenie prednej časti. Pergolu je možné inštalovať na stenu alebo do stropu. Stĺpy sa kotvia do podlahy, zabetónovávajú do vopred pripravených púzdier alebo zaťažujú špeciálnymi kvetináčmi. Zatienenie odoláva vetru až do 49 km/hod.

Naša spoločnosť Sunsystem, je jediným výhradným dodávateľom špičkovej švajčiarskej tieniacej techniky STOBAG pre Slovenskú republiku.

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt

Popis produktu

ZÁKLADNÉ LÁTKY MARKÍZY

Poťah tejto pergoly je tvorený akrylovou látkou od rakúskeho výrobcu SATTLER, ktorý sa radí medzi svetovú jednotku v tkaninách pre exteriérové markízy. Vyberať môžete zo základnej kolekcie “Uni”, ktorá je bez príplatku. Veľmi zaujímavé a v posledných rokoch populárne sú látky z kolekcie “Brilliant”. V ponuke sú i špeciálne látky so zníženou horľavosťou “Fire”, ktoré sa hodia pre reštaurácie, kaviarne alebo iné komerčné podniky.

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcia  záhradnej pergoly ARCADA  je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním tej najvyššej kvality značkou IGP. Základné farby z kolekcie “Classic colours” obsahujú  16 farieb - lesklých aj matných. Za príplatok môžete vyberať z kolekcie “Trend” alebo “Rainbow”. Samozrejmosťou je možnosť výberu akejkoľvek farby dľa vzorkovníka RAL.

ROZMERY MARKÍZY

Maximálny rozmer rolovacej pergoly je 5.000 x 5.000 mm. Ovládanie je štandardne zabezpečené pohonom SOMFY WT (impulzné ovládanie pomocou spínača na stene). Samozrejmosťou je možnosť použitia rádiových pohonov SOMFY RTS na diaľkový ovládač alebo dnes veľmi populárna rada pohonov SOMFY IO so spätnou väzbou. Tieto pohony sa dajú ovládať pomocou ovládača, smartphonu, tabletu alebo počítača. Táto pergola sa nedá ovládať manuálne kľukou. 

ÚDRŽBA MARKÍZY

Táto varianta zatienenia je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Konštrukciu a látku doporučujeme raz za čas očistiť vodou, prípadne jemnou jarovou vodou.

Výhody markíz Targa

 • kombinované tienenie strechy a zvislých plôch
 • kvalitný výrobok "Made in Swiss” s 5 ročnou zárukou
 • vysoká stabilita pri vetry
 • bohatý výber vzorov a fariev látok
 • ohyb vodiacich líšt v jednom či viacej oblúkoch až do 90°
 • neobvyklý typ tienenia vhodný pre ochranu súkromia

Orientačná cena

Typ produktu Markíza na zimnú záhradu ARCADA
Šírka 4000 mm
Hĺbka 3000 mm
Farba Classic colours
Cena Na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informácie

 • Designový produkt
 • Ochrana pred slnkom
 • Minimálny rozmer (šírka x výsuv): 1250 x 1500 mm
 • Maximálny rozmer (šírka x výsuv): 5000 x 5000 mm

K STIAHNUTIU

Strešná markíza ARCADA - Predstavenie produktu (PDF, 1.1MB) Strešná markíza ARCADA - technický list (PDF, 1.0MB) ARCADA - Objednávkový formulár (PDF, 389.3KB) STOBAG - Kolekcia farieb konštrukcie (PDF, 6.7MB)

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ