ZÁHRADNÝ NÁBYTOK HIGOLD

Značka HIGOLD je tu pre všetkých, ktorí túžia po originálnom záhradnom nábytku najvyššej kvality za rozumnú cenu. Hliníkový záhradný nábytok z jedinečných kolekcií nielen upúta pozornosť a bude jedinečnou ozdobou vašej záhrady alebo terasy, ale bude vám tiež skvele slúžiť dlhé roky. Hliníkové rámy vonkajšieho nábytku sú vždy ošetrené kvalitným práškovým lakovaním. Vďaka tomu je nábytok úplne bezúdržbový, nemusíte ho natierať či sa o neho inak starať. Pri tomto luxusnom záhradnom nábytku sa nemusíte báť ani o pohodlie, to vždy zaistí kvalitné polstrovanie a vankúše. Stabilný a odolný hliníkový rám v spojení s mäkkosťou polstrovania a vankúšov je hlavným poznávacím znamením tohto dizajnového záhradného nábytku. Poteší vás vždy, keď sa do neho ponoríte a užijete si relaxáciu na čerstvom vzduchu.

Spoločnosť SUN SYSTEM, s.r.o. je autorizovaným partnerom výrobcu HIGOLD pre distribúciu tohto hliníkového nábytku v regióne Českej, Slovenskej a Rakúskej republiky. Prezrite si všetky kolekcie v našom eshope!

Celý popis produktu

Do eshopu

Popis produktu

NAJNOVŠIA KOLEKCIA NÁBYTKU HIGOLD NEW YORK PRE ROK 2019

New York je kolekcia exkluzívneho záhradného nábytku z materiálov s vynikajúcimi vlastnosťami - hliník a teak. Odkazuje na moderný a dynamický štýl New Yorku. Tento unikátny nábytok nájdete v luxusných hoteloch a na najprestížnejších plážach. V záhradách a na terasách vytvára útulné miesta k odpočinku.

KOLEKCIA NÁBYTKU HIGOLD SHENZOU X OCENENÁ REDDOT AWARD DESIGN

Víťaz reddot award dizajn, ktorý vznikol z inšpirácie veľkou čínskou kozmickou loďou Shenzhou X a jej modulom pre návrat. Rozsiahla kolekcia záhradného nábytku Shenzhou X obsahuje snáď všetky podoby záhradného nábytku, ktoré vás napadnú. Klasikou sú stoly, stoličky, sedačky i lehátka, avšak táto kolekcia ponúka ešte oveľa viac. Môžete si pohovieť v pohodlnom závesnom kresielku, či prizvať partnera a dať si spoločne víno v objatí závesnej sedačky. Súkromie vám k tomu poskytne praktický vonkajší paraván. Ozajstnou dizajnovou lahôdkou je možnosť niektoré časti kolekcie do seba skladať a zase ich rozložiť. Táto skutočnosť vám umožní nábytok využiť rôznymi spôsobmi. Konštrukcia nábytku obsahuje špeciálne uzamykacie prvky, ktoré umožňujú bezpečne držať kusy pri sebe. V zloženej podobe tak môžete mať priestrannú a uzavretú dennú posteľ s tienením. V rozloženej podobe, kedy jednotky od seba oddelíte, dostanete dve otvorené pohovky so samostatným konferenčným stolíkom a malým lehátkom. Vyhrajte sa s rôznymi možnosťami, ktoré vám tento dizajnový vonkajší nábytok prináša. Je kombináciou sviežeho moderného dizajnu, kvalitných materiálov a prírodného prútia, ktoré je symbolom návratu človeka k prírode. Aj keby to malo byť v kozmickej lodi.

Ďalšie kolekcie v našom eshopu záhradného nábytku

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ