ZÁHRADNÝ NÁBYTOK TODUS

TODUS stavia na takmer tridsaťročnej tradícii kvalitnej výroby exteriérového nábytku. Vytvára elegantný a pohodlný nábytok, ktorý oživí každý vonkajší priestor. Zákazníkom ponúka sofistikované produkty, ktoré splnia očakávania pri každej príležitosti. Či už to sú každodenné chvíle strávené s rodinou a priateľmi, alebo zvláštne príležitosti, ktoré si zákazníci uchovajú v pamäti po celý život.

Všetok sortiment značky TODUS je vyrábaný v Českej republike a všetky použité materiály pochádzajú z Európy.

Spoločnosť SUN SYSTEM, s.r.o. je autorizovaným partnerom výrobcu TODUS pre distribúciu tohto hliníkového nábytku v regióne Českej, Slovenskej a Rakúskej republiky. Prezrite si všetky kolekcie v našom eshope!

Celý popis produktu

Do eshopu

Popis produktu

Modulárna sedacia súprava BAZA

Najobľúbenejšou kolekciou je modulárna sedacia súprava Baza, ktorá je navrhnutá Štúdiom Segers a je vyrobená z kombinácie lakovanej nerezovej ocele a veľmi pohodlných vankúšov, ktoré sú čalúnené kvalitnou vonkajšou látkou a vyplnené rýchloschnúcou penou, aby mohla byť sedačka ponechaná vonku za každého počasia.

Modulárny systém Baza sa skladá z dvoch obdĺžnikových prvkov a otomanu, ktoré sa spoločne s chrbtovými opierkami dajú zostaviť v nepreberné množstvo kombinácií. Vďaka tejto variabilite, sa sedačka prispôsobí všetkým priestorovým podmienkam a zabýva každý vonkajší priestor. Studio Segers tak navrhlo modulárny systém, ktorý umožňuje vytvorenie bezmedzného množstvo kombinácií, ale s minimálnym počtom komponentov, tak že je mimoriadne jednoduché a zábavné si zostaviť sedačku podľa vlastných predstáv.

Kolekcia STARLING

Kolekcia Starling stelesňuje harmóniu estetiky, jednoduchosti a pohodlie. Studio Segers navrhlo kompaktnú kolekciu, ktorá zahŕňa celý rad výrobkov a má preto široké využitie. Charakteristické pre výrobky z tejto kolekcie sú precízne vedené línie z ohýbanej práškovo lakovanej ocele. Všetky zvary, rovnako tak ako plynulé napojenie sieťoviny na rám sú dômyselne ukryté tak, aby boli takmer nepostrehnuteľné. Subtílna kostra všetkých prvkov z kolekcie Starling navodzuje pocit ľahkosti.

Vďaka rovnakému rukopisu od Štúdiá Segers sú výrobky z tejto kolekcie ľahko kombinovateľné napríklad s výrobkami z kolekcie Baza alebo Condor.

Kolekcia CONDOR

Kreslá Condor majú výrazný grafický vzhľad ale súčasne sú veľmi pohodlné. Vďaka transparentnosti nerezovej sieťoviny, trubky stoličky navodzujú dojem takmer grafickej linky nakreslenej vo vzduchu. Uzavretý chrbtový skelet vás objíme a navodí pocit bezpečia a útulnosti. Kreslá Condor sú vyrobené z práškovo lakovanej nerezovej ocele v kombinácii s pohodlným polstrovaním.

Radi vám poradíme s výberom

Výrobca Todus má vo svojom sortimente viac kolekcií a produktov, ako sú lehátka, podnožky, závesné kreslá, pohodlné záhradné postele, dekoračné vankúšiky a veľa ďalšieho. Všetok sortiment nájdete na našom eshope. Farbu oceľovej konštrukcie a outdoorové látky si môžete vybrať podľa vzorkovníka, ktorý vám na požiadanie radi pošleme a poradíme s výberom.

Na našom eshope nájdete aj ďalšie produkty:

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ