Interiérové plisované žalúzie DUETTE

Chcete ušetriť náklady za energie ?

Ľahko a rýchlo zmeníte intenzitu svetla a zároveň šetríte náklady na energie. Sú perfektným riešením pre akýkoľvek typ a tvar okna. Unikátna konštrukcia pripomínajúca včelie pláty, zvyšujú izolačné vlastnosti a pomáhajú udržať optimálnu klímu v miestnosti.

Interiérové žalúzie DUETTE® - dvakrát lepší účinok a to hneď v dvoch ohľadoch. Vďaka vzduchovým komorám medzi pruhy plisovanej látky sa zvyšuje ako izolačná schopnosť, tak i filtrácia svetla. Z oslnivého denného svetla sa razom stane príjemné, mäkké izbové svetlo. Aj DUETTE® sú univerzálny talent, pokiaľ ide o trojuholník, lichobežník alebo iný tvar okna, žalúzia sa nezľakne žiadnej architektonickej výzvy.

Táto interiérová žalúzia sa skvelo hodí aj pre strešné okná a zatienenie zimných záhrad. Žalúzia DUETTE® sa dá ovládať pomocou madla, šnúry, retiazky, kľuky, elektropohonu alebo LiteRise®. Skvelá voľba je taktiež aj možnosť použitia dvoch rôznych látok - DEN / NOC. Ide o žalúziu s 2 látkami, ktoré môžu byť odlišné (napr. transparentná a blackout). Tieto DUETTE® môžeme osadiť taktiež s elektropohonom na 24V od spoločnosti SOMFY. Riadenie tohto pohonu môže byť pomocou vnútorného spínača alebo diaľkového ovládania. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia rôznych automatík,  reagujúcich na svetlo, atď. Vyberať môžete z veľkej ponuky elektropríslušenstva.

 

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt

Popis produktu

Látky a materiály žalúzií Duette

Vyberať môžete z obrovského katalógu obsahujúceho 165 možných farieb a vzorov od transparentnej, polotransparentnej, dimout (pre pracovisko s PC monitory) a blackout (úplne zatemňujúca látka) látky. Žalúzia DUETTE® sa dá ovládať pomocou madla, šnúry, retiazky, kľuky, elektropohonom alebo LiteRise®. Skvelou voľbou je taktiež aj možnosť použitia dvoch rôznych látok - DEN / NOC. Vďaka tomu, že ponúkame štandardne 18 základných farieb profilov zdarma, Vám vaše žalúzie dokonale zladíme s látkou, poprípade s rámom okna. Vyberať môžete z transparentných, polotransparentných a úplne zatemňujúcich látok z nášho katalógu, ktorý obsahuje 165 jedinečných látok.

Duette s dvomi látkami

Zvoľte žalúzie DUETTE® v prevedeniach DEN / NOC, poprípade v kombinácii s plissé. Táto kombinácia žalúzií DUETTE® a plissé je najpopulárnejšia a zároveň najpraktickejšia. Systém, ktorý spojuje dve kontrastujúce tkaniny. Behom dňa sa budete kochať výhľadom skrz vysoko transparentnú, ľahkú tkaninu. V noci použijete druhú, nepriehľadnú látku, ktorou zaistíte dostatok zatemnenia a súkromie. Tieto žalúzie ponúkajú možnosť posúvať celú žalúziu od hora dole, zdola nahor, alebo v kombinácii. To najlepšie z obidvoch svetov, prirodzené svetlo a súkromie, všetko v jednom. Ideálna voľba pre kúpeľne alebo do ulice umiestnených okien. Vyberať môžete z obrovského katalógu obsahujúceho 165 možných farieb a vzorov od transparentnej, polotransparentnej, dimout (pre pracovisko s PC monitormi) a blackout (úplne zatemňujúca látka) látky.

Manuálne ovládanie žalúzií Duette

DUETTE® žalúzie ovládané pomocou madla alebo madiel je najobľúbenejším a zároveň základným typom. Z praktického hľadiska je tato varianta najpriaznivejšia - žiadne retiazky, šnúry, a nič čo by Vám zavadzalo v praktickom využití žalúzie či okna. Vyberať môžete z niekoľkých variantov ovládania tohto typu. Buď sťahovanie horného aj dolného profilu pomocou madla alebo sťahovanie len spodného profilu, keď horný profil je fixovaný v hornej polohe.  Ide o základné typy - úplne bez príplatku.

Ovládanie žalúzií Duette elektropohonom

Žalúzie DUETTE® na elektropohon sú skvelou variantou, pokiaľ si chcete spríjemniť bývanie. Vďaka elektropohonu sa nemusíte báť, že by žalúzia nebola zaťažená, poprípade vyťažená. Ešte viacej komfortu docielite, pokiaľ si žalúzie nastavíte na časovú automatiku, tak ako Vám to vyhovuje. Vyberať môžete z veľkej rady pohonu a elektropríslušenstva, ktoré ponúkame od spoločnosti SOMFY s nadštandardnou, 5 ročnou zárukou. Veľká škála senzorov, ako je slnečný a tepelný senzor,  Vám spríjemnia teplotu v dome. Pohon môže byť ovládaný pomocou vnútorného spínače (tlačidla), poprípade pomocou diaľkového ovládače (vysielače). Ponúkame vlastnú radu tlačidiel, či vysielačov rôznych prevedení a farieb.

Ako ušetriť úspory za energie

Žalúzie DUETTE® je múdra odpoveď na stúpajúce ceny energií. Až o 49% menšia tepelná strata u okien, ušetrí až 12% vykurovanej  energie, mnohonásobne silnejšia ochrana proti agresívnemu slnečnému žiareniu a príjemná ochrana proti slnku aj zvedavým pohľadom od susedov. DUETTE® blokuje slnečné teplo. Preukázateľne  chráni pred agresívnym slnečným žiarením a znižuje absorpciu tepla u okien až 78%. DUETTE® tlmí hluk v miestnosti. Negatívne dopady na akustiku miestnosti v dôsledku silnejšej ozveny sa často odhalia až dodatočne. Hlukové tlmiace vlastnosti, ktoré testoval a potvrdil Frauenhoferov inštitút, dokáže výrazne prispieť k vyriešeniu tohto problému. Preto sa stáva ideálnou formou interiérového zatienenia pre zasadacie miestnosti, kancelárie, ale aj obytné miestnosti. Preto môžeme DUETTE® doporučiť na 139% !

Žalúzie Duette pre atypické okna

Žalúzie DUETTE® sú podobne ako plissé univerzálny produkt, čo sa tienenia  týka. Tieto žalúzie sú vhodné pre všetky tvary - trojuholník, lichobežník či iný atypický tvar okna. DUETTE® sa nezľakne žiadneho typu okna. Samozrejmosťou je široká ponuka variant ovládania - madlo, šnúra, retiazky, kľuka či elektropohon. Pokiaľ máte záujem o zatienenie zimnej záhrady či krytej pergoly, tak nie je problém, aj túto variantu plissé zvládnu. Vyberať môžete z obrovského katalógu, obsahujúceho 165 možných farieb a vzorov od transparentnej, polotransparentnej, dimout (pre pracovisko s PC monitormi) a blackout (úplne zatemňujúca látka) látky. Štandardne sa žalúzie dodávajú v 18 základných farbách profilov - ZADARMO. Tým pádom Vám dokonale pergol. zladíme žalúzii s látkou či rámom okna.

Žalúzie Duette pre zimné záhrady

Žalúzie DUETTE® sú také isté ako plissé, jednou z možností pri zatienení zimnej záhrady či presklených Schopnosť tejto žalúzie zatieniť akýkoľvek tvar okna sa skvelo hodí aj pre zatienenie vašej zimnej záhrady. DUETTE® taktiež môžeme umiestniť do strešných okien, kedy je napínané pomocou vodiacich laniek a nedochádza teda k preveseniu. Vďaka svojím izolačným vlastnostiam je táto žalúzia dobrá voľba pre toto zatienenie. Vyberať môžete z veľkej rady prevedení, či už sa jedná o typ ovládania - šnúra, retiazka, kľuka a elektropohon alebo tvar žalúzie. Štandardne žalúzie dodávame v 18 základných farbách profilov -  úplne bez príplatku, takže dokonale zladíme látku alebo rám okna s hliníkovými profilmi.

Žalúzie Duette pre strešné okná

Žalúzie DUETTE® je skvelým pomocníkom pri tienení strešných okien. Tieto žalúzie dodávame do strešných okien typov VELUX, Roto, ale i do akýchkoľvek iných podľa možností montáže. Štandardne môžete vyberať z niekoľkých typov prevedení žalúzie a ovládania pomocou madla, šnúry, retiazky, kľuky alebo pomocou elektropohonu. V našom katalógu látok nájdete viac ako 165 vzorov látok z kolekcie DUETTE®. Ide o jednofarebné, ale aj viac farebné či vzorované látky v 4 základných prevedeniach - od transparentnej, polotransparentnej a blackout (úplne zatemňujúca látka) látky. Štandardne sa dodávajú DUETTE® do strešných okien v niekoľkých základných farebných prevedeniach - biela, elox a béžová.

Tip na tienenie pomocou žalúzií Duette

Zvoľte tieto žalúzie DUETTE® v prevedeniach DEN / NOC, poprípade v kombinácii so žalúziou plissé a ovládanie pomocou madiel. Táto kombinácia žalúzie je najpopulárnejšia a zároveň najpraktickejšia. Systém, ktorý spojuje dve tkaniny. Behom dňa sa budete kochať výhľadom skrz vysoko transparentnú látku. V noci použijete druhú, nepriehľadnú plisovanú látku, ktorou zaistíte dostatok zatemnenia a súkromia. Ďalej ponúkame možnosť posúvať celú žalúziu od hora dole, zdola nahor, alebo v kombinácii. To najlepšie z obidvoch svetov, prirodzené svetlo a súkromie, všetko v jednom. Ideálna voľba pre kúpeľne alebo do ulice umiestnených okien.

Výhody žalúzií Duette

 • Kontrola nad svetlom a vlastným súkromím
 • Stovky farebných odtieň a rôznorodosť materiálov
 • Úspora energie pre vykurovanie
 • Zníženie prieniku tepla
 • Výborná izolácia voči hluku

Orientačná cena

Typ produktu Žalúzie DUETTE
Šírka 1000 mm
Hĺbka 1000 mm
Ovládanie Madlom
Cena Na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informácie

 • Produkt na celý život
 • Možnosť elektrického ovládanie
 • Designový produkt
 • Široká škala farebného prevedenie
 • Efektívne stienenie
 • Najpredávanejší produkt
 • Cenovo dostupné
 • Minimální rozměr (šířka x výška): 150 x 100 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výška): 3000 x 3000 mm

K STIAHNUTIU

Žalúzie Duette - predstavenie produktu (PDF, 3.0MB) Žalúzie Duette - technický list (PDF, 8.3MB)

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

+421 800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO
Máte s nami skúsenosť? Povedzte názor na Facebooku či Google. Pomôžete ostatným.
Chceme vám uľahčiť prehliadanie nášho webu a ukázať vám len to, čo vás skutočne zaujíma. Môžeme? :)

Potrebujeme na to váš súhlas so spracovaním súborov cookies, teda malých súborov, ktoré sa ukladajú vo vašom prehliadači. Pomôžu vám ušetriť si klikanie, nájsť na našom webe rýchlo všetko potrebné a vďaka nim sa vám zobrazujú len skutočne relevantné reklamy na služby a tovar. Všetko o tom, ako spracovávame cookies, nájdete TU.

Upraviť nastavenia Súhlasím
Aby sme vám mohli zaistiť bezpečné prehliadanie nášho webu a vždy relevantný obsah

Nevyhnutné cookies zaisťujúce správne fungovanie našich webových stránok vrátane tých, ktoré zaisťujú IT bezpečnosť. Patria sem aj cookies, ktoré sú potrebné na ukladanie vami zvolených nastavení či cookies potrebné na komunikáciu (load balancing cookies).

Tieto súbory, ktoré sa používajú na meranie a analýzu návštevnosti našich webových stránok (napríklad množstvo návštevníkov či zobrazené stránky), nám pomáhajú vylepšovať fungovanie stránok. Vďaka vášmu súhlasu budeme schopní získať a správne analyzovať cenné dáta o tom, ako našimi stránkami prechádzate a čo vás zaujíma. Môžeme sa tak neustále zlepšovať a zaistiť, aby náš web skvele fungoval a vy ste si mohli užiť pohodlné prechádzanie našou ponukou.

Tento typ cookies využívame na účely reklám zobrazovaných na webových stránkach tretích strán, napríklad na sociálnych sieťach. Vďaka týmto cookies je reklama prispôsobená tomu, čo vás skutočne zaujíma (napríklad na základe produktov, ktoré ste si prezreli na našom webe). Aj v prípade, že tieto súbory deaktivujete, stále sa vám budú pri prehliadaní internetu zobrazovať reklamy, nebudú však pre vás relevantné.

Zatvoriť
× Nájsť produkt