SAMONOSNÉ POSUVNÉ BRÁNY STANDARD

Hľadáte cenovo dostupnú bránu?

Posuvná samonosná brána Standard je cenovo najdostupnejším riešením v našej ponuke samonosných brán. Táto samonosná brána má nosné vozíky umiestnené mimo vjazd a vďaka tomu vo vjazde nezanecháva žiadnu prekážku, ktorá by bránila ľahkému vjazdu na váš pozemok. Samonosná brána Standard má subtílny C profil, ktorý môže byť použitý pre privátny vjazd do veľkosti 5 m. Ďalej táto brána obsahuje jednoduché nosné vozíky, ktoré sú umiestnené mimo vjazd na betónovom základe. Hliníkové rámy brán vyrábame z hliníkových profilov, ktoré zvárame technológiou TIG. Takto zvarené rámy sú extrémne pevné a zvary sú úplne neviditeľné. Hliníkovú výplň s rámom spájame výhradne nerezovými šróbami a nitmi, ktoré sú umiestnené tak, aby neboli vidieť. Všetky komponenty posuvnej brány sú z ušľachtilej ocele - hliníku alebo nerezové. Všetky  hliníkové komponenty (krytky, dojazdové kapsy, vedenie a iné) sú lakované práškovou farbou v rovnakom alebo odlišnom odtieni, ako brána. Maximálny rozmer hliníkovej samonosnej brány je š. 13000 x v. 2000 mm. Na samonosnú bránu ponúkame nadštandardnú záruku 5 rokov.

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt

Popis produktu

FARBY A POVRCH SAMONOSNÝCH BRÁN

Kompletná samonosná brána vrátane všetkých komponentov je opatrená kvalitnou povrchovou úpravou pomocou vypaľovanej práškovej farby Tiger Drylac. Ďalšia možnosť je lakovanie pomocou špeciálnej technológie Decoral, ktorá ošetrí povrch profilov a všetkých komponentov práškovou farbou a následne sublimácií atramentu z transferovej fólie, do ktorej je takto lakovaný predmet umiestnený. Táto fólia prenáša danú dekoráciu ako drevo, žula, mramor či iné atypické vzory. 

Základná kolekcia obsahuje 15 najobľúbenejších farieb. Všetky tieto základné farby dodávame výhradne v povrchu jemná štruktúra, ktorý má vyššiu odolnosť proti poškodeniu. Tento povrch je u iných dodávateľov s výrazným príplatkom, ale u nami ponúkaných plotov a brán je v základnej cene. Pokiaľ chcete, aby vaša posuvná brána bola jedinečná, tak môžete kombinovať základné farby a to úplne zadarmo.

Pokiaľ Vám základná kolekcia farieb vjazdových brán nevyhovuje môžete vyberať z akejkoľvek farby podľa vzorkovníka RAL. Tieto vjazdové hliníkové brány dodávame s predĺženým termínom dodania (10 týždňov) a príplatkom 10% zo základní ceny produktu. Výnimočný vzhľad vašej bráne dodáte vďaka technológii Decoral, ktorá nám umožňuje dodať bránu v drevodekore, s designom žuly, mramoru, karbónu a iných zaujímavých vzoroch. Táto technológia je výrazne drahšia a preto sú tieto vzory s 20% príplatkom zo základnej ceny produktu a s predĺženým termínom dodania (10 týždňov).

MAXIMÁLNE ROZMERY SAMONOSNÝCH BRÁN

Samonosná brána Standard je určená pre privátne využitie. Vďaka subtílnejšiemu C profilu a nosným vozíkom môže byť samonosná brána dodávaná až do maximálneho rozmeru š. 5.000 x v. 2.000 mm. Maximálny rozmer nie je možné ani na dopyt vyrobiť.

OVLÁDANIE A POHONY SAMOSNÝCH BRÁN

Vjazdové brány dodávame vrátane väčšiny populárnych značiek a typov bránových pohonov. Primárne dodávame pohony od francúzskeho výrobcu spoločnosti SOMFY s 3 ročnou zárukou. Táto rada pohonov pre vjazdové brány sa nazýva Elixo a je dodávaná vždy v sadách spoločne s fotobunkami a diaľkovými ovládačmi. Tento typ pohonu je možné ovládať pomocou tlačidla na stene, intercomu, diaľkového ovládača, ale aj pomocou múdreho telefónu. Ďalej ponúkame talianske pohony od osvedčeného výrobcu spoločnosti BFT, ktorá vyrába veľmi kvalitné bránové pohony so širokým príslušenstvom. Na záver je v našej ponuke “stĺpový pohon” nemeckej značky SOMMER, ktorý je integrovaný vnútri nosného stĺpa posuvnej brány. Ide o technologicky jedinečné riešenie. Tieto motory dodávame taktiež v sadách vždy spoločne s ovládačmi a fotobunkami. Záruka na tento pohon je 24 mesiacov.

STAVEBNÁ PRIPRAVENOSŤ PRE VJAZDOVÉ BRÁNY

Zo strany zákazníka je nutné pripraviť kompletné stavebné práce (príprava vjazdu, betónový základ a pripravenie káblov pre elektroinštaláciu). Pripravili sme si pre Vás jednoduché nákresy, vďaka ktorým získate predstavu, čo všetko je nutné pripraviť. V prípade, že by ste potrebovali pomôcť, tak sa na nás neváhajte obrátiť.

DODACÍ TERMÍN A ZÁRUKA VJAZDOVEJ BRÁNY

Dodací termín samonosnej brány je 8 týždňov. V závislosti na prevedení, farbe, príslušenstva a špeciálnym požiadavkám sa môže predĺžiť. Dodací termín môže ovplyvniť aktuálna vyťaženosť výroby a inštalačných kapacít (na túto skutočnosť budete upozornení pri konzultácii a zameraní).

Záručná doba, ktorú výrobca poskytuje je stanovená v dĺžke 5 rokov a vzťahuje sa na mechanickú časť brány a povrchovú úpravu (výnimku tvoria technológie Decoral). Bránové pohony dodávame so zárukou 3 roky na značku SOMFY a 24 mesiacov na značku BFT a SOMMER. Záruka je platná len vtedy, keď výrobok používate a udržujete podľa pokynov, ktoré sú predpísané v užívateľskom manuále.

ÚDRŽBA A ČIŠTENIE VJAZDOVÝCH BRÁN

Táto varianta vjazdových brán je úplne bezúdržbová a preto nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu.

Samonosné brány SUN SYSTEM Standard majú nasledujúce výhody:

 • nadstandardní prodloužená záruka 5 let
 • česká výroba na míru vašim požadavkům
 • kolekce 15 základních barev bez příplatku
 • základní barvy v provedení jemná struktura
 • dřevěný vzhled oplocení s technologií Decoral
 • kompletně nerezový spojovací materiál
 • neviditelné spojení rámu pomocí technologie TIG
 • Nosný C profil v rozměru 60 x 60 mm
 • ovládání bran a branek pomocí telefonu, tabletu a PC
 • rychlý termín dodání (8 týdnů)

Orientačná cena

Typ produktu Samonosné brány SUN SYSTEM Standard
Šírka 3000 mm
Výška 1000 mm
Farba RAL 7016
Ovládanie Rádiovým pohonom SOMFY Elixo
Cena Na dotaz (bez DPH a montáže)

Technické informácie

 • Produkt na celý život
 • Možnosť elektrického ovládanie
 • Minimální rozměr (šířka x výška): 2000 x 500 mm
 • Maximální rozměr (šířka x výška): 5000 x 2000 mm

Ukážky realizácií

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ