Kazetová markíza PURABOX

Kazetová markíza s najmenším boxom na svete

Novinka špeciálne vyvinutá za účelom kompaktnosti. Pýši sa najmenšími rozmermi a to pri zachovaní všetkých potrebných funkcií. Je to elegantná markíza, ktorá si nájde svoje miesto kdekoľvek.

Markíza STOBAG PURABOX je riešenie s ochranným kastlíkom, ktorý sa vďaka svojim rozmerom 2010 x 1540 mm radí medzi najmenšie  ochranné kazety pre markízy na svete. Inštalácia markízy je možná na stenu, do stropu alebo do krokvy. Sklon sa nastavuje v rozsahu od 0° do 90°pri prvotnej montáži. Technologické prevedenie tohto systému odoláva vetru do 39 km/h a pri nastavení sklonu väčšieho než 15° vás ochráni pred ľahším dažďom.

Naša spoločnosť SUNSYSTEM je najväčším partnerom špičkovej Švajčiarskej tieniacej techniky Stobag pre Českú, Slovenskú a Rakúsku republiku.

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt

Popis produktu

ZÁKLADNÉ LÁTKY MARKÍZY

Poťah markízy  je tvorený akrylovou látkou od rakúskeho výrobcu Sattler, ktorý sa radí medzi svetovú jedničku v tkaninách pre exteriérové tienenie. Vyberať môžete zo základnej kolekcie “Uni”, ktorá je bez príplatku. Veľmi zaujímavé a v posledných rokoch populárne sú látky z kolekcie “Brilliant”. V ponuke sú i špeciálne látky so zníženou horľavosťou “Fire”, ktoré sa hodia do reštaurácie, kaviarne alebo iného komerčného podniku.

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcia markíz je tvorená  extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním tej najvyššej kvality značkou IGP.  Základné farby z kolekcie “Classic colours” obsahujú 16 farieb - lesklých i matných. Za príplatok môžete vyberať z kolekcie “Trend” alebo “Rainbow”. Samozrejmosťou je možnosť výberu akejkoľvek farby dľa vzorkovníka RAL.

ROZMERY MARKÍZY

Maximálny rozmer tejto markízy je 5.000 x 2.250 mm. Ovládanie je štandardne  zabezpečené pohonom SOMFY WT (impulzné ovládanie pomocou tlačítka). Samozrejmosťou je možnosť použitia rádiových pohonov SOMFY RTS na diaľkový ovládač alebo dnes veľmi populárnej rady pohonov SOMFY iO so spätnou väzbou. Tieto pohony sa dajú ovládať pomocou ovládača, smartphonu, tabletu alebo počítača. Na želanie zákazníka sa dá markíza ovládať i manuálne pomocou kľuky.

PRÍSLUŠENSTVO K MARKÍZE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je umiestnené pod markízou na osvetľovacej lište alebo ohrievač, ktorý sa inštaluje na stenu pod markízou.

ÚDRŽBA MARKÍZY

Táto varianta kazetových markíz je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Konštrukciu a látku doporučujeme raz za čas očistiť čistou vodou, prípadne jemnou saponátovou vodou.

Výhody markíz Purabox

 • najmenšia kazetová markýza na svete
 • kvalitný výrobok "Made in Swiss" s 5 ročnou zárukou
 • 16 farieb konštrukcie bez príplatku
 • kolekcia STOBAG s viac než 300 látkami
 • cenovo najdostupnejšie kazetové riešenie od firmy STOBAG
 • najkompaktnejšia kazetová markíza

Orientačná cena

Typ produktu Kazetová markíza PURABOX
Šírka 4000 mm
Hĺbka 2250 mm
Farba Classic colours
Cena 1 877 € (bez DPH a montáže)

Technické informácie

 • Efektívne stienenie
 • Najpredávanejší produkt
 • Cenovo dostupné
 • Ochrana pred slnkom
 • Minimálny rozmer (šírka x výsuv): 1850 x 1500 mm
 • Maximálny rozmer (šírka x výsuv): 5000 x 2250 mm

K STIAHNUTIU

Kazetová markíza PURABOX - Predstavenie produktu (PDF, 1.4MB) Kazetová markíza PURABOX - technický list (PDF, 523.7KB) PURABOX - Objednávkový formulár (PDF, 379.9KB) STOBAG - Kolekcia farieb konštrukcie (PDF, 6.7MB)

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ