Markíza s LED osvetlením CAMABOX

Markíza s integrovanýmm LED osvetlením

Krásna kazetová markíza v modernom designe. Vyniká jednoduchým líniovým vedením, vďaka čomu sa elegantne hodí k architektúre. Možnosť LED osvetlenia integrovaného v kastlíku docieli efektný zážitok i v nočných hodínách.

Designová markíza STOBAG CAMABOX vstúpila na trh veľmi úspešne vďaka oceneniu za design “Reddot Award 2017”. Jej ochranný box je hranatý s rozmerom 230 x 170 mm a vďaka týmto vlastnostiam sa skvele hodí pre modernú architektúru. Absolútnou novinkou od spoločnosti STOBAG je integrované osvetlenie v ochrannom boxe (spodná časť). Sklon sa dá nastaviť od 0° do 35°. Inštalácia tienenia je možná na stenu, do stropu či krokvy. Technologické prevedenie tohoto systému odoláva vetru do 39 km/hod a pri nastavení sklonu väčšom ako 15° vás ochráni pred ľahkým dažďom.

Naša spoločnosť SUNSYSTEM je najväčším partnerom špičkovej Švajčiarskej tieniacej techniky Stobag pre Českú, Slovenskú a Rakúsku republiku.

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt

Popis produktu

ZÁKLADNÉ LÁTKY MARKÍZY

Poťah týchto markíz je tvorený akrylovou látkou od rakúskeho výrobcu SATTLER, ktorý sa radí medzi svetovú jednotku v tkaninách pre exteriérové markízy. Vyberať môžete zo základnej kolekcie “Uni”, ktorá je bez príplatku. Veľmi zaujímavé a v posledných rokoch populárne sú látky z kolekcie “Brilliant”. V ponuke sú i špeciálne látky so zníženou horľavosťou “Fire”, ktoré sa hodia pre reštaurácie, kaviarne alebo iné komerčné podniky.  

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcia markízy je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním tej najvyššej kvality značkou IGP. Základné farby z kolekcie “Classic colours”obsahujú 16 farieb - lesklých i matných. Za príplatok môžete vyberať z kolekcie “Trend alebo Rainbow”. Samozrejmosťou je možnosť výberu akejkoľvek farby dľa vzorkovníka RAL.

ROZMERY MARKÍZY

Maximálny rozmer markízy je 5.000 x 3.000 mm (pre ďalšiu sezónu sa počíta so zväčšením týchto rozmerov a doplnenie markízy o spúšťací volán). Ovládanie je štandardne  zabezpečené pohonom SOMFY WT (impulzné ovládanie  pomocou tlačítka na stene). Samozrejmosťou je možnosť použitia rádiových pohonov SOMFY RTS na diaľkový ovládač alebo dnes veľmi populárna rada pohonov SOMFY IO so spätnou väzbou. Tieto pohony treba ovládať pomocou ovládača, smartphonu, tabletu alebo počítača.

PRÍSLUŠENSTVO K MARKÍZE

Osvetlenie nie je zahrnuté v cene produktu. Za príplatok teda môžeme vyberať z bielej LED pásky alebo RGB LED pásky, ktorá je ovládaná diaľkovým ovládačom. Ďalej je možné markízu doplniť ohrievačom, ktorý sa inštaluje na stenu pod markízu.

ÚDRŽBA MARKÍZY

Táto varianta kazetových markíz je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Konštrukciu a látku doporučujeme raz za čas očistiť čistou vodou, prípadne jemnou saponátovou vodou.

Výhody markíz Camabox

 • možnosť integrovaného LED osvetlení v kastlíku
 • kvalitný výrobok "Made in Swiss" s 5 ročnou zárukou
 • 16 farieb konštrukcie bez príplatku
 • kolekcia STOBAG s viac než 300 látkami
 • Jedinečná odolnosť proti vetru Wind Class 3" - 49 Km/hod
 • dokonalé ukrytie látky v ochrannom boxe predlžuje živostnosť

Orientačná cena

Typ produktu Kazetová markíza CAMABOX
Šírka 5000 mm
Hĺbka 4000 mm
Farba Classic colours
Cena 4 333 € (bez DPH a montáže)

Technické informácie

 • Farebná paleta
 • Designový produkt
 • Efektívne stienenie
 • Ochrana pred slnkom
 • Minimálny rozmer (šírka x výsuv): 2140 x 1500 mm
 • Maximálny rozmer (šírka x výsuv): 5000 x 3000 mm

K STIAHNUTIU

Kazetová markíza CAMABOX - Predstavenie produktu (PDF, 825.1KB) Kazetová markíza CAMABOX - technický list (PDF, 1.2MB) CAMABOX - Objednávkový formulár (PDF, 368.2KB) STOBAG - Kolekcia farieb konštrukcie (PDF, 6.7MB)

Ukážky realizácií

MODERNÁ KAZETOVÁ MARKÝZA CAMABOX - STUPAVA, 2017

Zobraziť detail realizácie

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ