Mať tak kúzelné okuliare a vidieť do budúcnosti, to by nám ušetrilo veľa trápenia! Našťastie túto túžbu človeka dnes už čiastočne napĺňa trend rozšírenej reality. Tá vám umožní vidieť v priestore veci, ktoré neexistujú, ale mohli by! Napríklad vaša nová pergola.

Sťahujte z App Store alebo Google Play.

Stahujte aplikaci Sun System z App Store Stahujte Sun System aplikaci z Google Play

Radi nasledujeme najnovšie trendy


Máme radi pokrok a všetko, čo vedie k zjednodušeniu a skvalitneniu ľudského života. Preto je nám blízky nielen koncept inteligentnej domácnosti, ale tiež rozšírená realita. Človek si totiž môže myslieť, že sa tento model pergoly v určitej farbe a rozmeroch na dané miesto perfektne hodí, ale s istotou to nikdy nevie, kým tam pergola nestojí. Kiež by sa to dalo tak jednoducho vyskúšať ...

Ako prvý u nás

Chceme pre svojich zákazníkov urobiť maximum, preto sme vyvinuli aplikáciu (spoločne s šikovným tímom ENLI VR), ktorá umožní každému, aby si mohol v rozšírenej realite vyskúšať rôzne modely, farby a rozmery pergol a vybrať si tú najlepšiu možnú kombináciu. 


 

Aplikace Sun System pro výběr pergoly

Vyberte si model pergoly. Na výber zatiaľ máte bioklimatickú pergolu PLACEO, pergolu s posuvnou strechou EVA a pergolu s pevnou strechou LEGEND


 


Aplikácia obsahuje informácie o danom modeli pergoly, ktorý si môžete vyskúšať na vašej terase či v záhrade ... a prípadne sa s nami ihneď spojiť.


Vyberte si farbu a rozmery pergoly a vyskúšajte, ako jej to bude vo vašom exteriéri slušať.


Chcete vidieť, aká pergola by bola perfektná práve pre vašu záhradu alebo terasu?

Nie je problém, vyskúšajte našu aplikáciu!

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ