Vážení zákazníci,

na základe vyhlásenia a opatrení, ktoré vydala vláda SR pre aktuálnu situáciu šírenia vírusu COVID-19, od 16.3.2020 do odvolania budú uzatvorené prevádzky firmy Sun System SR:

  • Skalica, SNP 20
  • Bratislava, Panónska cesta 4/A
  • Žilina, Prielohy 8430/1B
  • Košice a Poprad

obmedzení prevádzky

Ochrana našich zamestnancov, ich rodín a bežnej populácie berieme veľmi vážne, naším cieľom je bojovať proti ďalšiemu šíreniu koronavírusu.

Aj naďalej sme Vám k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Rovnako tak fungujú montáže, objednávky, konzultácie u zákazníkov a príprava cenových ponúk. Kontakty sú uverejnené na našich webových stránkach www.sunsystem.sk alebo nás kontaktujte cez našu infolinku 0800 150 180.

Ak je to možné, pracujeme z domu. Zamestnancom s predchádzajúcimi chorobami, rodičom na OČR s deťmi do 10 rokov a tehotným ženám sme umožnili dočasne sa vyhnúť práci, aby sa nevystavili riziku infekcie.

Vzhľadom na vysokú dynamiku vývoja neustále prehodnocujeme situáciu a prijímame potrebné opatrenia, o aktuálnych zmenách a nových opatreniach Vás budeme podľa aktuálnosti informovať.

Berte situáciu vážne, dodržiavajte hygienické opatrenia  a pokiaľ je to možné, vyhýbajte sa sociálnym kontaktom. Toto je jediný spôsob, ako zabrániť šíreniu vírusu a zabezpečiť, aby sme všetci zvládli túto krízu.

 

Ďakujeme za pochopenie,

váš tým Sun System SR, s.r.o.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ