Sme veľmi radi, že si našu spoločnosť vybral pán Pavel Š. z Liberca a oslovil nás. Už dlhšiu dobu si prial pergolu ku svojmu krásnemu modernému domu, ale nevedel pre ktorú z našej ponuky sa rozhodnúť. Dôveroval nám a chcel to nechať na nás, tak sme mu poslali ponuku a doporučili vhodné riešenie.

Naša obchodná asistentka Sabina, ktorá sa špecializuje na výber vhodných pergol pre našich zákazníkov, pripravila ponuku, kde sa zamerala na hliníkovú pergolu Legend, posuvnú pergolu NOVO a bioklimatickú pergolu PLACEO. Poslala ju zákazníkovi s informáciami o jednotlivých pergolách, aby si mohol spraviť konkrétnu predstavu o ich špecifikách, výhodách a rozdieloch medzi nimi.Vyslali sme obchodného manažéra (technika) za zákazníkom


Zákazníka navštívil náš obchodný manažér Jozef, aby mu poradil s výberom tej pravej pergoly zo zaslanej ponuky a ohľadom na to, kde bude pergola situovaná. Zároveň potreboval zistiť všetky informácie nielen o mieste, kde bude pergola stáť. Taktiež ho zaujímalo, ako si zákazník predstavuje pobyt pod svojou novou pergolou, pretože aj to mnohé napovie.

Miesto pre pergolu sa nachádzalo na terase moderného domu v Liberci, kde bol vtej dobe ešte sneh. Nášmu obchodnému manažérovi Jozefovi však nerobil problém určiť, že slnko bude žiariť na toto miesto jednak z východnej, ale predovšetkým z južnej strany. V horúcich letných mesiacoch by sa tu slnko príliš “opieralo”. Celá terasa sa naviac nachádzala na vyvýšenom mieste, kde hrozí prievan a vietor, ktorý je nepríjemný pre posedenie a dochádza k nánosom nečistôt na podlahu. Technikovi bolo jasné, že budú potrebné kvalitné screenové rolety, ktoré zatienia pergolu v prípade horúceho počasia, ochrání zákazníka aj jeho rodinu pred prievanom, ale taktiež pred otravným hmyzom.

Najdôležitejší bol výber samotnej pergoly. Rozhodujúca bola požiadavka zákazníka, ktorý plánoval WPC Inoutic podla a chcel, aby záhradný nábytok bol celoročne pod pergolou, takže rada bola jasná - technik doporučil pergolu PLACEO, ktora spolahlivo ochrání podlahu aj nábytok pod pergolou po celý rok.

 

Výhody bioklimatickej pergoly

Bioklimatická pergola má naklápacie lamely, ktoré sú vhodné do každého počasia a dajú sa polohovať presne tak, ako potrebujete. Pokiaľ prší alebo sneží, nechajú sa lamely uzavreté a docieli sa tak “pevnej strechy”. Pokiaľ svieti slniečko a vy potrebujete tieniť len stranu, s ktorej svieti, otvorte si lamely a nastavíte si ich tak, ako potrebujete.

Jedná sa taktiež o veľmi kvalitné pergoly, ktoré sú na celý život. Investícia do nej sa tak skutočne vyplatí a jej výberu by sa mala venovať náležitá pozornosť. Sústredíme sa preto na lokalitu použitia aj účel pergoly. Vždy je pre nás najdôležitejšie prianie zákazníka a jeho očakávanie. 

 

Realizácia u zákazníka

Pretože zákazník ešte nemal dokončenú terasu, dohodli sme sa na najlepšom riešení, ako vybetónovať pätky a kde odviesť dažďovú vodu.

Pre bioklimatickú pergolu v dĺžke 6,95 m a šírke 4 m bolo potrebné vybudovať 6 stĺpov. Pretože pergola bola naplánovaná na terase u francúzskeho okna, zákazník si prial excentrické umiestnenie stojky (stĺpu) tak, aby stojka nezasahovala do výhľadu z francúzskeho okna na záhradu.

Po ujasnení všetkých požiadaviek, ktoré zákazník mal, sme sa dohodli zo stavebnou firmou, aby nám pripravili základy pre pergolu. Tá previedla všetky potrebné úlohy rýchlo a podľa našej dohody. Potom sme sa pustili do samotnej montáže pergoly a tu vidíte výsledok, stojí to za to! :)


Pergolu sme doplnili kvalitnými screenovými roletami ROLLETIX, ktoré pri veternom počasí spríjemnia pobyt pod pergolou, ochráni pred horúcim slnkom aj pred hmyzom, a ich moderný dizajn sa k bioklimatickej pergole PLACEO skvele hodí.

 

Celú realizáciu si môžete prehliadnuť TU: https://www.sunsystem.cz/reference-pergoly/detail/hlinikova-pergola-s-naklapeci-strechou-placeo-liberec/

Máte záujem o podobnú pergolu a riešenie, ktoré bude plne odpovedať vaším požiadavkám aj podmienkam na vašej záhrade alebo terase? Ozvite sa nám, a aj vám nájdeme riešenie na mieru.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ