Prístrešok nad auto je skvelým spôsobom, ako získať zastrešenie pre svoje vozidlo bez nutnosti výstavby garáže. Zároveň sa jedná o cenovo výhodnejšie riešenie ako garáž a ak sa rozhodnete pre jeho hliníkové prevedenie, nebudete si musieť robiť starosti ani s prípadnou údržbou.

Existuje veľa možností

Prístrešok pre autá dokáže skvele poslúžiť v prípade, že máte jedno a viac vozidiel. Je len potrebné vybrať si správnu veľkosť, pod ktorú sa požadovaný počet vozidiel pohodlne vojde.

Pri výbere je ďalej potrebné zohľadniť, či preferujete prístrešok na auto kotvený k domu, alebo radšej zvolíte samostatne stojaci typ. V tomto smere pritom záleží predovšetkým na vašich preferenciách a tiež na konkrétnych dispozíciách vášho domu a veľkosti priestoru.

Z hľadiska materiálov je ideálnym riešením hliník, ktorý je kvalitný, odolný a úplne bezúdržbový. Oproti drevenému prístrešku tak napríklad odpadajú starosti spojené s jeho pravidelnou starostlivosťou a natieraním. Taktiež vám ho nemôžu napadnúť škodcovia. V prípade znečistenia ho ľahko zbavíte nečistôt použitím obyčajnej vody a saponátu.

Výhody prístrešku pre auto oproti klasickej garáži

Ak sa rozhodnete pre prístrešok, môžete sa tešiť hneď na niekoľko výhod v porovnaní s výstavbou garáže. Tou pravdepodobne najzaujímavejšou je skutočnosť, že pre výstavbu prístrešku nepotrebujete (pri splnení základných podmienok) stavebné povolenie, územný súhlas ani ohlásenie.

Medzi ďalšie prednosti možno typicky zaradiť nižšiu obstarávaciu cenu. Prístrešok pre auto je jednoduchou konštrukciou a nie je k nemu potrebné žiadne veľké množstvo materiálu. S tým je zároveň spojená aj pomerne jednoduchá montáž.

A nevýhoda? Snáď len tá, že prístrešok vám neposlúži ako skladovací priestor. K tomu budete musieť využiť napríklad pivnicu.

5 tipov na prístrešky od Sun System

Poďme sa pozrieť na konkrétne prístrešky od Sun System, ktoré vám poslúžia ako alternatíva garáže.

Pergola nad auto Legend

Prístrešok Legend je najlacnejším z našej ponuky. Táto pergola pre auto je zhotovená z hliníka a disponuje praktickým integrovaným odkvapom v prednej časti, ktorý sa postará o bezproblémový odvod vody. Strechu tvorí kvalitný komôrkový polykarbonát.

Prístrešok nad auto Flat

Druhou možnosťou je náš hliníkový prístrešok nad auto Flat. Jeho strechu tvorí oceľový sendvičový panel, ktorý má v základe antracitovú farbu. Za príplatok si však môžete vybrať zo širokej škály iných odtieňov. Uprostred hliníkovej stojky má integrované riešenie pre odtok vody.

Prístrešok nad auto Saddle

Prístrešok Saddle je ideálnym riešením samostatne stojaceho prístrešku pre autá. Odkvap je v tomto prípade integrovaný po jeho stranách a zasluhuje sa o spoľahlivý odvod vody. Jeho strechu tvorí komôrkový polykarbonát.

Prístrešok pre auto Arched

Prístrešky Arched sa dlhodobo radia medzi najobľúbenejšie hliníkové prístrešky pre autá s pevnou strechou. Pýšia sa typickým klenutím, ktoré im prepožičiava moderný dizajn a strecha je zhotovená buď zo skla, alebo z polykarbonátu.

Prístrešok pre auto Carport

Posledným typom je prístrešok nad auto Carport, ktorý ponúkame vo viacerých variantoch. Jeden z modelov je navrhnutý iba s dvoma stĺpmi, iný je naopak konštruovaný aj pre silné zaťaženie snehom a hodí sa tak najmä do horských oblastí. V každom prípade sa môžete tešiť na moderný dizajn, ktorému opäť dominuje hliníkový materiál. Konštrukcia s komôrkovým polykarbonátom tmavej farby zabezpečuje 100% UV ochranu.

Dajte zelenú prístrešku a poskytnite svojmu vozidlu ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Ak máte obmedzený rozpočet a nechcete sa púšťať do častokrát zložitej výstavby garáže, jedná sa o perfektnú voľbu, ako ochrániť auto.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ