Na Stavebnol veľtrhu Brno 2020, ktorý prebehne od 26. 2. do 29. 2. 2020 na BVV, si príde na svoje každý, kto chce stavať či rekonštruovať. Táto už tradičná akcia sa zameriava na všetky oblasti stavebníctva od realizácie stavieb cez stavebné remeslá a technológie až po stavebné materiály a výrobky, stavebné konštrukcie a technické zariadenia budov.

HLAVNÉ TÉMA VEĽTRHU - Vnútorné prostredie budov a tepelný komfort

Toto hlavné téma Stavebného veľtrhu 2020 v Brne sa bude prelínať všetkými štyrmi dňami veľtrhu. Preberať sa budú predovšetkým zelené strechy a fasády, kúrenie a chladenie, vetranie a tienenie alebo osvetlenie a akustika. Na návštevníkov z radov odbornej i širokej verejnosti čaká okrem prezentácie produktov, praktických ukážok a zaujímavých prednášok tiež rad bezplatných poradenských centier či študentskej súťaže a ukážky prác učňov organizovaných na podporu remesiel.

Stretnem SA V BRNE

Moc radi sa s vami stretneme na našom stánku, kde budeme v čase konania veľtrhu od 26. 2. do 29. 2. 2020 vystavovať to najlepšie z nášho širokého sortimentu. Predovšetkým stojí na zmienku hliníkové bezúdržbové pergoly a oplotenia značky NOVAVISIO, ktoré sú už tradične našimi hviezdami veľtrhov, ale máme aj zopár veľmi zaujímavých noviniek. Nájdete nás v hale 2, pavilovu V a stánku č. 66.

Bioklimatická pergola Placeo od českého výrobca Alaris sa stala najpredávanejšou Bioklimatickou (najmodernejší typ pergol s naklápacími lamelami, ktoré zaistia tienenie i cirkuláciu vzduchu) pergolou u nás aj v Česku. Uvidíte ju na Stavebném veľtrhu Brno v životnej veľkosti.


Bezúdržbové hliníkové ploty

Ponúkame bezúdržbové hliníkové ploty v originálnych a moderných prevedeniach od českej značky NOVAVISIO. Chcete ich vidieť v životnej veľkosti? Potom sa za nami zastavte ku stánku Sun System na Stavebnom veľtrhu Brno.

Moderný hliníkový plot v dizajne LINE je novinka a na našom stánku bude tiež k videniu.


Jednoducho všetko pre váš štýlový exteriér

Od pergoly cez plot až po vonkajšie bezúdržbovou podlahu, nábytok a gril. Na našom stánku zoženiete všetko pre vytvorenie dokonalého miesta na relaxáciu s rodinou na čerstvom vzduchu. Prezrite si našu ochutnávku ...

Obľúbený gril Big Green Egg je kompletný vonkajšie kuchyňou. 


Vonkajšie ohnisko Vulcanus je nielen krásne, ale aj praktické.


Vďaka luxusnému terasovému ohrievači Sunwood Marino si budete môcť užívať vonkajšie posedenie celoročne.


Čo by to bolo za pozvanie, keby ste si museli platiť vstupné?

Návod, ako stiahnuť vstupenky zdarma od Sun System. :)

1) bežte na etickets.bvv.cz/cs/objednavka/vstupenky a zadajte kód: HSCXPQ935E

2) vyplňte e-mail, kam vám majú vstupenky doraziť

Po registrácii Vám usporiadateľ veľtrhu emailom pošle voucher vo formáte PDF, ktorý si vytlačte. PDF s nárokom na vstup zdarma potom použite na turnikety pri vstupe na veľtrh. Bezplatný vstup na veľtrh je možné uplatniť aj v prípade PDF uloženého v mobilnom zariadení.

Tešíme sa na vás a dúfame, že si s nami dáte dobrú kávu. :)

Sun System tým

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ