VEĽTRH NÁBYTOK A BÝVANIE SA PRESÚVA NA INÝ TERMÍN

Nitra, 7. marca 2020 – Vedenie agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. vydalo rozhodnutie o presune veľtrhu Nábytok a bývanie, ktorý sa mal konať v dňoch 10. – 15. marca 2020. Náhradný termín veľtrhu bude zverejnený po upokojení situácie v súvislosti so šírením vírusu Covid-19.

K tomuto rozhodnutiu vedenie podniku agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, š.p. viedlo niekoľko faktorov:

·         Dňa 6.3.2020 bol potvrdený prvý prípad Covid-19 v Slovenskej republike
·         Dňa 6.3.2020 predseda vlády Peter Pellegrini, ktorý je aj poverený vedením ministerstva zdravotníctva vyhlásil na tlačovej konferencii odporúčanie pre obyvateľov nezúčastňovať sa podujatí kde sa zhromažďuje väčší počet ľudí
·         Dňa 7.3.2020 boli potvrdené ďalšie 2 prípady Covid-19 v Slovenskej republike
·         Dňa 7.3.2020 sme obdržali oznámenie z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v súvislosti so šírením vírusu Covid-19 zákaz usporiadať veľtrh v termíne 10.-15.3.2020

Vedenie podniku vzhľadom na vzniknutú  situáciu  rozhodlo o presune veľtrhu. Sme nútení prijať toto preventívne opatrenie na zabezpečenie ochrany zdravia verejnosti. Nový termín konania veľtrhu bude oznámený podľa vývoja situácie.


Už 30 rokov prináša Národné výstavisko Agrokomplex v Nitre návštevníkom výstavy Nábytok a Bývanie najčerstvejšie novinky z oblasti nábytkového dizajnu, bytových doplnkov a zariadení pre dom a záhradu. Aj tento rok výstavisko ožije na šesť dní, od 10. do 15. marca 2020, prehliadkou súčasného bývania a noviniek pre nasledujúcu sezónu. A my ani tento rok nebudeme na Národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre chýbať. Stavte sa za nami, budeme sa tešiť! :)

STRETNEME SA V NITRE


Veľmi radi sa s vami stretneme v našom stánku, kde budeme v čase konania veľtrhu, od 10. do 15. marca 2020, vystavovať to najlepšie z nášho širokého sortimentu. Za zmienku stoja predovšetkým naše hliníkové bezúdržbové pergoly a oplotenia značky NOVAVISIO, ktoré sú už tradične našimi stálicami veľtrhov, a máme aj zopár veľmi zaujímavých noviniek. 

Naša bioklimatická pergola PLACEO, od českého výrobcu Alaris, sa stala najpredávanejšou bioklimatickou (najmodernejší typ pergol s naklápacími lamelami, ktoré zaistia nielen tienenie, ale aj cirkuláciu vzduchu) pergolou u nás aj v Českej republike. V Nitre ju uvidíte v životnej veľkosti.

BEZÚDRŽBOVÉ HLINÍKOVÉ PLOTY

Česká značka NOVAVISIO ponúka moderné bezúdržbové hliníkové ploty v originálnych prevedeniach. Chcete ich vidieť v životnej veľkosti? Určite sa zastavte v stánku Sun System.

Novinkou je moderný hliníkový plot v dizajne LINE , ktorý bude možné vidieť v našom stánku.

JEDNODUCHO VŠETKO PRE VÁŠ ŠTÝLOVÝ EXTERIÉR


Od pergol cez ploty až po vonkajší bezúdržbový nábytok, podlahu či gril. U nás nájdete všetko, čo potrebujete pre vytvorenie dokonalého miesta na relaxáciu s rodinou na čerstvom vzduchu. Pozrite si malú ochutnávku...

Vonkajší bezúdržbový nábytok HIGOLD. 

 Vonkajšie ohnisko Vulcanus je nielen krásne, ale aj praktické.

 Vďaka luxusnému terasovému ohrievaču Sunwood Marino si budete môcť celoročne užívať posedenie vonku.


Príďte si po inšpiráciu, ako bývať moderne a bezúdržbovo, dať si kávu, porozprávať sa a pozrieť si to najlepšie z nášho sortimentu. Tešíme sa na vás!

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ