Už 24-krát sa bude tento rok konať medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov a interiérového designu MODDOM a my tam opäť nebudeme chýbať! Ak milujete všetko okolo bývania, rovnako ako my, do diára si poznačte dátum od 16. do 20. októbra 2019, kedy sa bude táto vždy veľmi inšpirujúca akcia konať. Opäť sa za ňou vydáme na výstavisko INCHEBA EXPO BRATISLAVA.

Foto nášho usmievavého tímu s oranžovými motýlikmi, ktorý vám bude na MODDOM plne k dispozícii.

ČO BUDEME VYSTAVOVAŤ NA MODDOM 2019?


Ako je už u nás zvykom, v našom stánku bude možné vidieť to najlepšie z nášho sortimentu a opäť sa zameriame na aktuálne trendy v bývaní, ktoré sú nám tak blízke. Konkrétne na bezúdržbovosť a automatizáciu domácnosti.

RADI VÁS VIDÍME ODPOČÍVAŤ

Časy, keď bolo potrebné narobiť sa okolo všetkého na pozemku, sú s našimi produktmi už dávno preč. Vďaka moderným materiálom a kvalitnému spracovaniu si môžete zaobstarať bezúdržbové pergoly, systémy oplotenia, ale aj vonkajšiu podlahu a nábytok. Štetce na morenie a lakovanie podlahy, vonkajšieho nábytku, plota, bránky, brány či pergoly môžete rovno zahodiť, alebo ich jednoducho nechajte v garáži, kde zostanú už navždy suché. Všetky tieto bezúdržbové produkty vám predvedieme na veľtrhu MODDOM 2019.


MODERNÉ A BEZÚDRŽBOVÉ TIENENIE PRE VAŠU TERASU

Budeme vystavovať celý rad populárnych bezúdržbových pergol, ktoré sú vyrobené z hliníka. Patrí medzi ne napríklad populárna pergola so sťahovacou strechou EVA od výrobcu Suntech, naša najpredávanejšia bioklimatická luxusná pergola PLACEO, cenovo priaznivá pergola LEGEND od Gardendreams a hliníková pergola FLAT, ktorá je tiež od výrobcu Gardendreams a jedná sa o horúcu novinku. Uvidíte aj ďalšie krásne a moderné hliníkové pergoly, ktoré nevyžadujú žiadnu údržbu a budú stále vyzerať ako nové.

Bioklimatická pergola PLACEO od českého výrobcu Alaris je najpredávanejšou bioklimatickou pergolou u nás aj v Českej republike.

Bezúdržbová podlaha, ktorá sa môže pochváliť skvelým spojením krásneho vzhľadu prírodného dreva s bezúdžbovosťou PVC, a hliníkový záhradný nábytok HIGOLD budú i tento rok súčasťou nášho stánku Sun System.


PRÍJEMNE MODERNÉ A BEZÚDRŽBOVÉ PLOTY, BRÁNKY A BRÁNY

Ak túžite po plote, ktorý nebudete musieť natierať, a po bráne, ktorá vás automaticky privíta doma, potom si v našom stánku určite prídete na svoje. Moderné systémy oplotenia od českého výrobcu NOVAVISIO obsahujú bezúdržbové hliníkové ploty, brány a bránky. Zvoliť si ich môžete v rovnakom dizajne tak, aby k sebe všetko dokonale ladilo. K dispozícii je vám široká ponuka farieb kvalitného práškového lakovania, ale aj veľmi efektný vzhľad dreva v prípade úpravy Decoral. Brány s pohonom možno tiež napojiť na systém inteligentnej domácnosti od Somfy. 

Moderná posuvná samonosná brána Exclusive, bránka a plotové pole v obľúbenom a modernom dizajne TURF od českého výrobcu NOVAVISIO


SME TU PRE VAŠE DOKONALÉ VONKAJŠIE POSEDENIE


V neposlednom rade na vás čaká ešte mnoho ďalších zaujímavých produktov pre vašu terasu či záhradu. Príďte sa za nami pozrieť! Budeme sa na vás veľmi tešiť v našom stánku v hale B.0 na mieste 302 a pozývame vás na skvelú kávu! :)

SUN SYSTEM tím

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ