Moderné tienenie terasy markízou TRENDLINE

Funkčná markíza s dizajnom?

Pokiaľ si zakladáte nie len na funkčnosti, ale i na elegancii, tak práve táto markíza má skĺbené obidve vlasnosti. Ochrana proti slniečku spojená s výrazným unikátnym designem, ktorý sa začlení k domu alebo bytu.

Kazetové markízy Wo und WO TRENDLINE sú populárne markízy od rakúskeho výrobcu s 5 ročnou zárukou. Ochranný kastlík tejto kazetovej markízy sa dá inštalovať na stenu, strop či do krokvy. Sklon sa dá nastaviť pri montáži v rozsahu 5° až 40°. Technologické prevedenie tohto systému odoláva vetru do 39 km/hod a pri nastavení sklonu väčšieho než 15° vás ochráni i pred ľahším dažďom. 

Celý popis produktu

Nezáväzný dopyt

Popis produktu

ZÁKLADNÉ LÁTKY MARKÍZY

Poťah tejto markízy je tvorený akrylovou látkou od rakúskeho výrobcu Sattler, ktorý sa radí medzi svetovú jednotku v tkaninách pre exteriérové produkty. Vyberať môžete zo základnej kolekcie "Basic", ktorá je bez príplatku. Veľmi zaujímavé  a v posledných rokoch populárne sú látky z kolekcie "Lumera". V ponuke sú i špeciálne látky so zníženou horľavosťou "Fire protect", ktorá sa hodí pre reštaurácie,  kaviarne alebo iné komerčné podniky. 

KONŠTRUKCIE A FARBY

Konštrukcia kazetových markíz je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním tej najvyššej kvality. Bez príplatku môžete vyberať z celej škály farieb zo vzorkovníka RAL v prevedení - hladká alebo štrukturovaná.

ROZMERY MARKÍZY

Maximálny rozmer tejto markízy je 7.000 x 3.500 mm. Ovládanie je štandardne zaistené pohonom SOMFY WT (impulzné ovládanie pomocou tlačítka na stene). Samozrejmosťou je možnosť  použitia rádiových pohonov  SOMFY RTS s diaľkovým ovládačom alebo dnes veľmi populárna rada pohonov SOMFY IO so spätnou väzbou. Tieto pohony sa dajú ovládať pomocou ovládača, smartphonu, tabletu alebo počítača. Na želanie zákazníka sa môže táto markíza ovládať aj  manuálne pomocou kľuky. 

PRÍSLUŠENSTVO K MARKÍZE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je umiestnené  pod markízou na osvetľovacej lište alebo ohrievač, ktorý sa inštaluje na stenu pod markízu. 

ÚDRŽBA MARKÍZY

Táto varianta markíz je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Konštrukciu a látku doporučujeme raz za čas očistiť čistou vodou, prípadne jemnou saponátovou vodou. 

Výhody markíz Trendline

 • najvýhodnejšia kombinácia cena / výkon
 • 3 možnosti kazetových markíz ( CASSETE, SUNBOX a SMARTBOX)
 • predĺžená záruka až 5 rokov
 • 3 základné farby konštrukcie, ostatné farby za minimálny príplatok
 • moderné spojenie látky pomocou "lepenia" priamo vo výrobe SATTLER
 • kolekcia Wo&Wo obsahuje akrylové i polyesterové látky od popredných výrobcov

Orientačná cena

Typ produktu Kazetová markíza TRENDLINE Cassette
Šírka 5000 mm
Hĺbka 3500 mm
Farba RALXXXX
Cena 3 757 € (bez DPH a montáže)

Ako prebieha zaslanie dopytu?

 1. Oboznámenie

  Kontaktovanie zákazníka s potvrdením obdržania dopytu. Poskytnutie prípadného upresnenia k poptávanému produktu.

 2. Ponuka

  Podľa spresneniach informácií zašleme vypracovanú ponuku.

 3. Odsúhlasenie

  Kontaktovanie zákazníka za účelom zistenia, či k nej dostal kalkuláciu.

 4. Zameranie

  V prípade záujmu - domluva s nasim technikom/ obchodným manažérom ohľadom osobného stretnutia s cieľom finálneho zameranie.

 5. Plánovanie

  Po prijatej objednávke dohodneme termín dodanie montáže.

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ