S radosťou Vám oznamujeme, že sa zúčastníme ďalšieho veľtrhu, tentokrát to bude veľtrh For Arch, ktorý prebehne od 18. do 22. septembra 2018 na výstavisku PVA EXPO PRAHA v Letňanoch. Budeme veľmi radi, keď sa k nám prídete pozrieť a tento veľtrh si užijete s nami. A pretože vás chceme skutočne pozvať, máme pre vás vstupenky na tento medzinárodný veľtrh úplne zadarmo. Môžete si ich stiahnuť TU.

Čo budeme vystavovať?

Vystavovať budeme tie najobľúbenejšie produkty z našej ponuky. Našich zákazníkov vždy zaujme moderná bioklimatická pergola PLACEO a pergola s posuvnou strechou EVA. Tieto pergoly si tak budete môcť na veľtrhu For Arch pozrieť v životnej veľkosti. 

Najobľúbenejšia bioklimatická pergola PLACEO na fotografii, ktorá pochádza z tohtoročnej realizácie tejto praktickej krásky v Tasove. Na veľtrhu For Arch ju môžete vidieť na vlastné oči. Zdroj: Sun System

Ďalej sa môžete tešiť na krásne zimné záhrady od Gardendreams, štýlovú hliníkovú podlahu Twinson, hliníkové oplotenie od českej značky Novavisio, domácu automatizáciu SOMFY a ďalšie zaujímavé produkty.

Veľmi sa tešíme na Vašu návštevu v Prahe.

Tím Sun System

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ