Veľkou udalosťou v oblasti bývania na Slovensku je veľtrh CONECO 2019, ktorý sa uskutoční od 27. marca do 30. marca 2019 na výstavisku INCHEBA EXPO Bratislava. Náš stánok sa bude nachádzať v hale B.0 na mieste 305.

Ide už o 40. ročník veľtrhu CONECO, 29. ročník veľtrhu RACIOENERGIA a 6. ročník výstavy VODA! Na tomto veľtrhu vás čaká veľa informácií, ale aj zábavný sprievodný program.

 A aké produkty z našej ponuky s nami pôjdu do Bratislavy?

Vystavovať budeme …

Veľmi radi sa s vami stretneme v našom stánku, kde budeme vystavovať to najlepšie z nášho širokého sortimentu. Za zmienku stoja predovšetkým hliníkové bezúdržbové pergoly a oplotenia značky NOVAVISIO, ktoré sú už tradične našimi hviezdami veľtrhov. :)

Uvidíte bioklimatické pergoly AEROLUX (vľavo) a PLACEO (vpravo). Jedná sa o najmodernejší typ pergol s naklápacími lamelami, ktoré zaistia tienenie aj cirkuláciu vzduchu pod pergolou.


Veľmi sa tešíme, že vám predstavíme našu novinku - luxusnú látkovú pergolu QUATTRO so sťahovacou strechou od výrobcu Suntech, ktorá sa hodí nielen na umiestnenie do priestoru záhrady. 


Pergola EVA je šikovná hliníková pergola s posuvným zastrešením, ktoré umožní otvorený výhľad na oblohu, pokiaľ nie je potrebné tienenie či ochrana pred dažďom. Pre jej priaznivú cenu, vysokú kvalitu a variabilitu využitia, patrí k najobľúbenejším pergolám z našej ponuky. Preto s nami tiež pôjde. :)    


Nesmieme zabudnúť ani na pergolu LEGEND, čo je jednoduchá a cenovo prijateľná hliníková pergola, ktorú môžete mať so zastrešením z polykarbonátu či bezpečnostného skla.  


NOVÁ GENERÁCIA PLOTOV

Ak ste už unavení z neustáleho natierania klasického dreveného plota, alebo si prajete moderný bezúdržbový plot k Vašej novostavbe, určite ste už počuli o možnosti zaobstarať si bezúdržbový hliníkový plot s vysoko moderným vzhľadom.

Našou vlajkovou loďou sú hliníkové ploty od českej značky NOVAVISIO. Chcete ich vidieť v životnej veľkosti? Potom sa za nami zastavte v stánku Sun System na veľtrhu.

Moderný hliníkový plot NOVA od českého výrobcu NOVAVISIO.


Budeme sa na vás tešiť aj s dobrou kávou v Bratislave!


Sun System tím

S výberom Vám ochotne poradíme

ZÁKAZNÍCKE CENTRUM

Neváhajte sa nás na čokoľvek opýtať, popr. nám zanechajte kontakt a my sa Vám ozveme.

Infolinka

0800 150 180

E-mail

dopyt@sunsystem.sk
NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTO

NEZÁVÄZNÝ DOPYT / DOTAZ